Інформація про Богдан Сучик та Микола Лобанов

США, Співзасновники Mobalytics

Богдан Сучик та Микола Лобанов /Mobalystics

Випускник Київського політеху Богдан Сучик (на фото праворуч) став IT‑підприємцем у 2010 році. Перші його проєкти – віртуальна дошка бажань Motify.eі конструктор екранних підказок MyTips – виявилися не дуже успішними. У 2015 році на конференції Twitch Con у Сан‑Франциско Сучик познайомився з ліванським кіберспортсменом Аміне Іссою (ліворуч). Їх об’єднало захоплення комп’ютерними іграми й тяга до підприємництва. «Уже в 2010‑му я знав, що хочу робити IT‑бізнес лише в Долині, і п’ять років ішов до цього», – згадує Сучик.

Партнери розробили платформу Mobalytics, що збирає та аналізує дані під час гри – зазвичай для цих цілей кіберспортсменам доводиться наймати тренерів за чималі гроші. У 2015‑му Сучик перебрався в Лос‑Анджелес. У свій новий проєкт він запросив однокурсника Миколу Лобанова, який теж влаштувався в США і працював у Nokia Siemens Network у Санта‑Моніці.

У вересні 2016 року Mobalytics перемогли на TechCrunch Disrupt й отримали перші $50 000 інвестицій, а вже за місяць підняли новий раунд у $2,6 млн. Mobalytics сьогодні – це майже $14 млн інвестицій, 7 млн користувачів щомісяця і команда з 39 осіб.

Поруч в рейтингу «40 глобальних українців»
Участь в рейтингах
Статті по темі