Інформація про Дмитро Главацький

30 років, Засновник компанії G Car. З нуля побудував найбільший автопарк (таксі) в країні

Дмитро Главацький /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

У засновника холдингу G Car киянина Дмитра Главацького є шанси невдовзі потрапити й до інших списків Forbes, наприклад «Топ-200 компаній» або «Найбагатші українці». Все, що йому для цього потрібно, – не збавляти швидкість. До 30 він устиг побудувати бізнес-групу з виторгом понад третину мільярда гривень. Його основа – автопарк машин, якими користуються Uber та Bolt.

Перший бізнес Главацький відкрив у 18 років, коли навчався в Regent’s University London, – компанію, яка допомагала українцям вступати в іноземні школи і університети. З Англії Главацький привіз любов до шерингової економіки: в Україні якраз готувався запуск Uber. Главацький вклав усі кошти в кілька вживаних Skoda Fabia й став партнером Uber. Поступово збільшував автопарк. Коли на український ринок вийшов Bolt, це стало зірковим часом Главацького. Новому гравцю потрібен був парк таксі, Bolt запропонував хороші умови, а також допоміг із лізингом уже на сотні автівок.

Наразі автопарк Дмитра в Україні – понад 1700 авто. Є інтереси у девелопменті – будує офісний центр у Києві, і IT – створили рішення для управління автопарком.

Торік G Car почав працювати у Польщі та ОАЕ.

Хто чи що ваш головний учитель?

У бізнесі найкращий учитель – досвід, проте мій батько завжди був для мене взірцем, показав, що таке підприємництво, надихнув на шлях, який я обрав у житті.

Участь в рейтингах