Інформація про Дмитро Комаров

39 років, Подорожі

Дмитро Комаров /Piliugin Aleksandr
23 місце
30 найпопулярніших інфлюенсерів

Телеведучий Дмитро Комаров 10 років демонструє українцям екзотичні куточки світу в передачі «Світ навиворіт». Телеканал «1+1» – alma mater, соцмережі – підсилювач особистого бренду. Instagram Комарова, за яким стежить 1,5 млн осіб, до карантину був забитий фотографіями з подорожей. Останні півроку Комаров провів в Україні. Хороший привід завантажити старі фотографії та поділитися думками про внутрішній туризм і боротьбу з пандемією. Новий сезон «Світу навиворіт» на «Плюсах» присвячений Китаю. Комаров устиг відзняти матеріал до приходу COVID-19.

Головні факти про Дмитра Комарова

  • У 17 років Дмитро отримав першу роботу в тижневику «Телетиждень». У «Телетижні» Комаров обіймав посаду редактора розділу «Чоловік».
  • Дмитро Комаров — ведучий та автор програми про подорожі, яка згодом отримала назву «Світ навиворіт». Перший ефір авторського проекту Дмитра Комарова відбувся 11 грудня 2010 року на всеукраїнському «1+1».
  • За використання своїх соцмереж з максимальною користю та ініціативу #ЧашкаКава Дмитро Комаров у 2018 році був удостоєний спеціальної премії «Instagram року» від журналу «XXL»
  • Ініціатива Дмитра Комарова #Чашка Кава зібрала понад 38 млн грн і допомогла врятувати 32 дитячі життя.
  • У 2019 році Дмитро разом із досвідченим пілотом Ігорем Табанюком встановили рекорд України, облетівши всі області країни, крім зони бойових дій на Сході та Криму. Вони відвідали 33 аеродроми малої авіації за 3 дні.
  • Дружина Комарова — «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко.
  • У серпні 2020 року президент України Володимир Зеленський надав Дмитру Комарову почесне звання «Заслужений журналіст України».
  • У 2021 році Комаров запустив новий авторський проект про подорожі Україною «Подорожуй Україною з Дмитром Комаровим». Проект побив рекорди телепереглядів і став рейтинговою програмою про подорожі на українському телебаченні за всю історію вимірів.
Поруч в рейтингу «30 найпопулярніших інфлюенсерів»
Участь в рейтингах
Статті по темі