Категорія
Лідерство
Дата

Моє головне досягнення й головна невдача за рік пандемії. Розповідають Здесенко, Комаров, Шоломко, Міхно і Мазепа

Моє головне досягнення й головна невдача за рік пандемії. Розповідають Здесенко, Комаров, Шоломко, Міхно і Мазепа /Getty Images

Getty Images

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

АНДРІЙ ЗДЕСЕНКО

Засновник і СЕО «Біосфери»

Головне досягнення – успішний запуск підгузків Bambik. Незважаючи на локдаун, запустилися, як і планували. Збільшили продажі. З’явилися у 13 нових країнах.

Невдача – попри те, що збільшили потужності виробництва, не забезпечили повністю замовлення внутрішніх клієнтів. Конкуренти використали це, щоб посилити свої позиції. 

ОЛЕКСАНДР КОМАРОВ

СЕО «Київстару»

Головне досягнення – друге місце в рейтингу найкращих українських роботодавців Forbes. Пишаюся тим, що ми зуміли цього досягти у рік, коли підтримка компанії як ніколи важлива для співробітників. 

Головна невдача? У нас є внутрішня мантра: «У пошуках єдинорога». Ми шукаємо чогось, що дасть нам потужний якісний boost, допоможе рвонути вперед. Наразі не знайшли.

ДМИТРО ШОЛОМКО

Генеральний директор Google в Україні

Пандемію ми пройшли добре. Заробили більше, ніж планували: виторг зріс на 40–45%. Головне особисте досягнення – навчився пекти хліб на заквасці. Ніколи не думав, що можу готувати, карантин дав шанс навчитися. 

Через пандемію нам довелося скасувати запуск деяких сервісів. Особиста невдача – неможливість подорожувати світом.

АРТУР МІХНО

Засновник і СЕО Work.ua

Нам вдалося без втрат перейти на дистанційку, яку я не люблю і якої завжди уникав. Зберегли (і навіть наростили) рівень залученості співробітників. 

Головна невдача – втратили деяких людей у команді. Довелося швидко перезібрати низку процесів, це призвело до певних звільнень. Усе має ціну.

ІГОР МАЗЕПА

Генеральний директор Concorde Capital

Усі напрями наших інвестицій у період пандемії «вистрілили». Нерухомість (кілька котеджних містечок), медицина («Добробут»), будматеріали («Кривий Ріг цемент»), e-commerce (MAKEUP летить у космос). 

Невдача – у першому півріччі через локдаун «Добробут»просів на 40%. Проте за підсумками року вийшов на 120% від плану.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні