Інформація про Інга Андреєва

Генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові

Інга Андреєва

Інга має більш ніж 18-річний досвід роботи у фінансовій галузі. Під її керівництвом Mastercard тримає лідерські позиції на ринку і репутацію амбасадора інновацій в індустрії. Компанія активно розвиває цифрові платіжні сервіси та фінтех-рішення, концепцію smart city та фінансову інклюзію. 

Сьогодні Україна входить до числа країн-лідерів у світі за кількістю NFC-оплат з картками Mastercard у цифрових сервісах Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay та Mi Pay, запуск яких компанія спільно з банками-партнерами забезпечила на українському ринку під керівництвом пані Андреєвої. 

У дитинстві Інга професійно займалася фігурним катанням і вважає, що спорт – дуже важливий для виховання дисципліни, готовності до викликів і розвитку особистості. У дорослому віці опанувала лижі й упевнено почувається на найскладніших засніжених трасах. 

А ще Інга виховує чарівних доньок-двійнят і змалку розвиває в них лідерські риси.

“Головне завдання лідера – побачити лідера в кожному”

  • У роботі мій драйв – це результат. Найбільше драйвить, коли він перетворюється на новий стандарт ринку, на спосіб життя мільйонів, як-от розрахунки смартфоном чи оплати карткою в транспорті.
  • Головне завдання лідера – побачити лідера в кожному учаснику команди й розвинути в ньому відповідні амбіції. Це про вміння відчути, підтримати й дати право на помилку.
  • Моя головна зміна за останній рік – це розуміння, що work-life balance не існує. Основа стресу – наше бажання впорядкувати все по полицях і розділити ролі по різних сферах життя. Але ми цілісні й неідеальні, й тільки-но приймаємо себе такими – знаходимо баланс. Життя – це потік, і годі його розділяти.
  • Я ніколи не шкодую часу на пізнання нового, адже будь-які знання знадобляться в житті. Це може бути нова книжка, нова людина, новий вид спорту, такі експерименти заряджають свіжою енергією.
Інга Андреєва /Фото 1
  • Я тримаю баланс робочого і сімейного життя завдяки тому, що не розділяю себе в різних ролях. Я одночасно лідер, мама, дружина, подруга, і всі інші мої «я» – це одна я в кожну мить мого життя.
  • Я готова відмовитися від особистих планів на користь часу, проведеного з дітьми. Книжка, яку я планувала почитати, нікуди не дінеться, а от діти ростуть швидко.
  • Собі 20-річній я порадила б залишатися вірною собі за будь-яких обставин. Не зважати на чужі поради, а дослухатися до власної інтуїції. Пробувати, ризикувати й не здаватися.
  • За гроші неможливо купити емоції, настрій, щастя. Для всього іншого є Mastercard.
Інга Андреєва /Фото 2

Проєкт реалізовано спільно з компанією Mastercard.

Читати далі > Вікторія Михайльо, голова правління Альфа-Банку Україна.

Матеріали по темі