Інформація про Наталія Шаповалова

СЕО «АТБ-Маркет»

Наталія Шаповалова /Таня Сємілет

Профайл

Досьє
50 років

50 лідерок України 2023

Головне досягнення: втримала на плаву найбільшу роздрібну компанію України.

На початку великої війни АТБ, головний офіс якого розташований у Дніпрі, створив резервну штаб-квартиру у Львові на випадок окупації області. СЕО найбільшої роздрібної мережі Шаповалова відмовилася їхати на захід. «Я зобовʼязана була лишитися і працювати, незважаючи ні на що», – каже вона.

Станом на 24 лютого 2022 року в мережі, якою керує Шаповалова, було 1320 магазинів. Воєнні дії дорого коштували мережі: понад півтори сотні магазинів зруйновано або під окупацією. За минулий рік Шаповалова відкрила 27 нових маркетів. 

Топменеджерка починала карʼєру в АТБ у 1995 році з посади помічника керівника. Гендиректоркою найбільшого ритейлера країни стала у 2019-му.

Головне досягнення за рік війни:

Вдалося зберегти стійкість компанії. Завдяки цьому ми не допустили продовольчої кризи в Україні. А також зберегли колектив.

Як змінилася роль лідера під час війни?

У будь-якій форс-мажорній ситуації лідер залишається людиною, якій довіряють та яка не зрадить. І роль лідера під час війни в тому, щоб згуртувати людей заради руху вперед. Щоб знаходити правильні рішення та приймати їх із холодною головою.

Участь в рейтингах