Інформація про Ощадбанк

Власник: Україна

Ощадбанк /Олександр Чекменьов
Капітал: 21,4 млрд грн

Профайл

СЕО
Сергій Наумов
Оцінка мобільного застосунку
2,8
Ставка за річним депозитом
(100 000 грн): 7%

15 найкомфортніших банків України

Ощадбанк став у 2021 році лідером ринку автокредитування. За пів року він надав 3500 автокредитів на 2 млрд грн. За кредити «Ощаду» можна придбати автомобілі Suzuki, Hyundai, Skoda, KIA, Mitsubishi у більш ніж 500 дилерських центрах. «Ощад» є також одним з провідних гравців на ринку іпотечного кредитування. За рік, що закінчився 30 червня 2021‑го, портфель кредитів на купівлю житла в банку виріс майже у півтора раза (на 0,5 млрд грн).

За більшістю програм банк пропонує фіксовану ставку, яку неможливо змінити в односторонньому порядку. З лютого в 24 містах України на базі відділень банку працює 32 іпотечних центри.

Перевагами Ощадбанку його СЕО Сергій Наумов вважає найбільшу мережу відділень та популярність серед громадян. Рахунки в банку має близько 7 млн українців, а обсяг коштів на них дорівнює 20% усіх банківських заощаджень фізосіб. 100% повернення коштів з Ощадбанку гарантовано державою, але банк готується до приватизації за участі ЄБРР та має приєднатися до системи гарантування вкладів.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд