Інформація про Ponchyk Boy

Олександр Жиляєв, Олексій Маурін, Тамара Крючкова, HoReCa

Ponchyk Boy /з особистого архіву
Виторг 2023 року: 20,6 млн грн**

Профайл

Місто
Київ, Дніпро

Ідея відкрити власну пончичну спала на думку маркетологові Олександру Жиляєву під час поїздки до США. Повернувшись додому, він вирішив прищепити українцям американську традицію їсти пончики. У вересні 2021 року в Києві відкрився перший заклад Ponchyk Boy, нині мережа налічує чотири точки: три у столиці й одну в Дніпрі.

За понад 2,5 роки свого існування Ponchyk Boy продав понад 552 000 пончиків, заклади відвідали майже 200 000 людей.

У мережі представлено 30 видів крафтових пончиків, які випікають на власному виробництві. Всі пончики мають чоловічі імена. Наприклад, є пончик «Олег», названий на честь співзасновника monobank Олега Гороховського, «Валерій» – на честь Валерія Залужного.

Засновники приділяють багато уваги маркетинговим комунікаціям та колабораціям. Брендинг та фірмовий стиль розробляла Banda agency. Перший заклад відвідав Шон Пенн, напередодні Євробачення-2023 Ponchyk Boy провів спільну рекламну кампанію з Baileys.

У 2023 році Ponchyk Boy разом із ритейлером техніки Apple «Техно Їжак» відкрив спільний магазин унікального формату у київському ЦУМі, а також розпочав співпрацю з маркетплейсом заморожених продуктів «Гудфуд Вдома», що дозволяє клієнтам замовляти пончики у будь-яку точку України. Масштабування засновники бачать у продажі франшизи.

Поруч в рейтингу «Next250 2.0»
Pomitni /надано пресслужбою
Ірина Горова
10 млн грн**
Premier Expo /з офіційного сайту
Анатолій Сушон
200 млн грн**
Участь в рейтингах