Інформація про Quantula Group

Олександр Тоцький, Максим Самойлов, Виробництво

Quantula Group /надано пресслужбою
Виторг 2022 рік: 480 млн грн

Профайл

Місто
Київ
Кількість працівників
300
Виторг 2021 рік:
600 млн грн

Передбачити на початку 2010-х бум на світлодіодні лампи засновники Quantula Group допоміг майже десятирічний досвіт в дистрибуції систем освітлення. У 2011-2012 роках технології виробництва LED світильників спростились, а вартість суттєва знизилась. 

«Ми зрозуміли, що можемо самі їх виготовляти», – каже співзасновник компанії Олександр Тоцький. Вклавши €300 000, він з партнером Максимом Самойловим запустив власну фабрику з виробництва систем освітлення під Києвом. 

Імпортний компонент у світильниках Quantula – електроніка, решта – виготовляється в Україні. Серед клієнтів: «Епіцентр», Auchan, ТРЦ «Lavina Mall», офіси ДТЕК та «Метінвесту». «Ми були першими, хто почав виготовляти LED світильник в Україні. Хто перший, той і переміг», – каже Тоцький. 

У 2021-му виторг групи склав понад €20 млн, половина якого прийшлась на поставки в країни ЄС. У 2022-му заробили майже вдвічі менше, але експансія допомогла залишитись прибутковими. 

Географія продажів Quantula: Польща, Румунія, країни Балтії, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Португалія. З 2019-го відкрили дві фабрики в Польщі та Португалії. Амбіція 2023-го – вийти на скандинавський ринок. 

Успішно конкурувати на європейських ринках допомагають невисокий цінник та комплексний підхід. «У нас – проєктування, інженерія, виробництво, інсталяція та обслуговування, – каже Тоцький. – В ЄС ці послуги надають різні компанії, що збільшує ціну».

Поруч в рейтингу «Next250»
Promodo /Олександр Чекменьов
Олександр Колб
312 млн грн*
Releaf Paper /Олександр Чекменьов
Олександр Соболенко та Валентин Фречка
11 млн грн
Участь в рейтингах