10 динамічних крафтових пивоварень 2025
Пивоварню Rebrew (скорочення від Reformation Brewery) заснував колишній керівник Google в Україні Дмитро Шоломко. Спочатку компанія виробляла лише розливне пиво, але після придбання власної лінії розливу почала випускати пиво і в банках. Rebrew можна знайти у барах, ресторанах та спеціалізованих алкогольних магазинах. Із великими супермаркетами броварня поки що не працює. Минулого року випустила 50 нових сортів, а загалом асортимент включає 33 види пива.
У компанії є партнерська мережа Beer Place та власний паб у Києві на Подолі під назвою Breweres. Rebrew планує відновити експорт пива до європейських країн.
«Монстри дизайну і смаків! Завжди неперевершеної краси банка і чудовий смак», — Олег Романенко, незалежний пивний сомельє.