Інформація про Софія Швець

Співасновниця і головна виконавча директорка Let’s Enhance

Софія Швець /з особистого архіву

Профайл

Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка

30 до 30 2021

Софія чудово знає, як будувати воронки, маркетинг, готувати та закривати угоди. Як лідер, має бачення продукту в дуже технологічній сфері і веде за собою команду.

Іван Пасічник R&Dдиректор «Київстар Digital»

Швець – технооптимістка: на її думку, кожна технологічна революція робить життя кращим. Стартап Let’s Enhance, який Швець розвиває разом із Владиславом Пранскевичусом, робить кращими не найвдаліші фотографії.

У 2017-му це був сервіс для широкої аудиторії – кожен міг завантажити зіпсований знімок та отримати красиву картинку. З початку 2021-го нейромережі Let’s Enhance допомагають автоматично покращувати фото в інтернетмагазинах. Виторг за дев’ять місяців 2021 року, за словами Швець, перевищив $1 млн. У жовтні 2021 року стартап підняв $3 млн від американської венчурної компанії Chamaeleon.

Плани на 2022 рік: Залучити якнайбільше маркетплейсів, яким потрібні якісні фото.

25 жінок в IT

Hero’s Journey

2014 – комунікаційна менеджерка в Ecoisme.

2015 – маркетологиня в Google (Україна, Ірландія).

2018 – співзасновниця і CEO Let’s Enhance.

«Потенціал штучного інтелекту я розгледіла, коли працювала в Google. Якщо нейромережу правильно навчити, вона може бути значно ефективнішою за людину».

Порада собі на початку кар’єри

«У бізнесі завжди є ризик зіткнутися із суб’єктивною оцінкою або упередженням, якщо ти жінка. Найкраще про це не думати, а фокусуватися на результатах – з ними не можна посперечатися».

Головне досягнення за рік «Let’s Enhance перейшла із B2C на B2B‑модель, збільшила виторг у 3,5 раза і підписала контракти з компаніями із Fortune 500».

Поруч в рейтингу «25 жінок в українській IT-галузі»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд