Інформація про Віктор Паламарчук

США, Засновник логістичної компанії Ukraine Express

Віктор Паламарчук /з особистого архіву

Паламарчук перебрався до США 2010 року після сімейної трагедії – смерті щойно народженого сина. Виходець із містечка Славута Хмельницької області, в Америці він брався за будь‑яку роботу – різнороба на будівництві, прибиральника, маляра. Підтягнувши англійську, звернув увагу на те, як дорого коштує доставка товарів зі США в Україну. Цей ринок не цікавий Amazon чи eBay? Зате цікавий Паламарчуку! Для покупців американських інтернет‑магазинів з України він організував таку послугу: клієнт з України бронює на складі в США місце, яке вказує в замовленні як адресу доставки. Після чого Паламарчук відправляє товар в Україну значно дешевше, ніж це роблять американські інтернет‑гіганти.

Згодом він поширив цю схему на українців у Польщі, Чехії та інших країнах. Офіси та представництва Ukraine Express працюють у Чикаго, Детройті, Нью‑Йорку та ще кількох американських містах.

Паламарчук випробував й іншу ідею – постачати мільйонній українській діаспорі у США українські продукти. У 2015 році він відкрив онлайн‑магазин Buy Ukrainian. Бізнес не злетів, підприємець втратив на ньому $300 000.

Після початку війни на Донбасі Паламарчук  купив кілька безпілотників для ЗСУ.

Поруч в рейтингу «40 глобальних українців»
Участь в рейтингах