Інформація про Володимир Костельман

Fozzy Group, Роздрібна торгівля

Володимир Костельман
$280 млн (дані 2021 року)
35 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Російська ракета, яка в березні влучила у склад Fozzy Group під Броварами, знищила замороженої продукції на €17,4 млн. Компанія втратила через війну понад чотири десятки магазинів. Fozzy закриває непрофільні бізнеси. Зокрема припинив існування сервіс доставки Justin. Не працює більшість відділень туристичної компанії «Сільпо Вояж». Після листопадових атак на енергетичну інфраструктуру кожен із магазинів «Сільпо» в середньому не працював 20 годин на тиждень. З автономним живленням 207 магазинів – це 68% мережі. Fozzy запустила сервіс надшвидкої доставки LOKO. Продукти та страви привозять з дарксторів ритейлера за 15 хвилин.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Рок‑група Костельмана «Гибкий Чаплинъ» випустила альбом Paris – Kavkaz. Засновник Fozzy Group пише і виконує композиції, а також грає на гітарі.

100 найбагатших українців 2020

«Алко-музична лабораторія для тих, хто страждає метафізичною залежністю», – так описують себе музиканти групи «Гибкий Чаплинъ». Засновник Fozzy Group Володимир Костельман є в ній вокалістом. До цього він довго грав із бізнес-партнерами у гурті «Ремонт воды», але в 2017 році вона розпалася на два нових колективи. Костельману належить 51% Fozzy Group, що складається з 695 магазинів під брендами «Сільпо», «Фора», Trash, Ringoo, «Біла ромашка» та ін. Минулого року виторг групи перевищив 78 млрд грн, збільшився 18,2% із 2018-го. Що буде цьогоріч? Консалтингова фірма «Українська торговельна гільдія» прогнозує, що продовольчий ритейл зросте попри кризу: люди робитимуть запаси.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд