Інформація про Володимир Приходько

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ), Машинобудування

Володимир Приходько /КВСЗ
$155 млн (дані 2021 року)
71 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, син
Місце народження
Омськ (Росія)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

25% акцій КВБЗ, якими володів партнер Приходька, громадянин РФ Станіслав Гамзалов, передано в управління АРМА. Акції заарештували на вимогу Офісу генпрокурора, який виявив схему виведення коштів у Росію. На російський пакет акцій КВБЗ претендує «Укрзалізниця». «Це сприятиме залученню нових контрактів», – казав голова УЗ Олександр Камишін. У 2021 році КВБЗ отримав чистий збиток 229 млн грн, проти 71,9 млн грн прибутку в 2021-му. Завод виробив 1001 вантажний вагон. У рекордному для себе 2012 році таку кількість виробляли щомісяця.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Скорочення чистого прибутку КВБЗ у вісім разів – до 99 млн грн, виробництва вантажних вагонів на 70% – до 1569.

Уроки пандемії: «Довелося навчитися проводити зустрічі онлайн. Але для нашого бізнесу це не робота. Треба сідати за стіл і домовлятися очі в очі. Плани? «Не до жирування – потрібне виживання». Завдання номер один у бізнесі – не зазнати збитків».

Цитата: «Сьогодні ми інвестуємо в дороги із перспективою 10–20 років, так чому б не робити так само на залізниці?»

100 найбагатших українців 2020

Співвласник Крюківського вагонобудівного заводу, Приходько управляє підприємством з оборотом 8 млрд грн. Вік не заважає домовлятися з політиками нової хвилі. Президент Зеленський під прицілами телекамер особисто просив міністра інфраструктури Владислава Криклія купувати вагони у Приходька. Глава КВБЗ любить інновації, надаючи перевагу розумним Apple Watch, а не респектабельним Hublot. У нещодавно відкритому акаунті Facebook любить посперечатися про користь протекціонізму. Консервативний підхід не заважає змагатися на технологічному ринку локомотивів з Alstom, Bombardier і Siemens. Два роки тому Приходько переконав американську GE збирати тепловози для «Укрзалізниці» саме в Кременчуці. КВБЗ, котрий заробив у 2019 році майже 950 млн грн чистого прибутку, буде складно утримати показники. За оцінкою Приходька, коронакриза вкоротить оборот наполовину

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд