Володимир Приходько

Машинобудування

Володимир Приходько /Фото КВСЗ
$155 млн
71 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, син
Місце народження
Омськ (Росія)

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Скорочення чистого прибутку КВБЗ у вісім разів – до 99 млн грн, виробництва вантажних вагонів на 70% – до 1569.

Уроки пандемії: «Довелося навчитися проводити зустрічі онлайн. Але для нашого бізнесу це не робота. Треба сідати за стіл і домовлятися очі в очі. Плани? «Не до жирування – потрібне виживання». Завдання номер один у бізнесі – не зазнати збитків».

Цитата: «Сьогодні ми інвестуємо в дороги із перспективою 10–20 років, так чому б не робити так само на залізниці?»

100 найбагатших українців 2020

Співвласник Крюківського вагонобудівного заводу, Приходько управляє підприємством з оборотом 8 млрд грн. Вік не заважає домовлятися з політиками нової хвилі. Президент Зеленський під прицілами телекамер особисто просив міністра інфраструктури Владислава Криклія купувати вагони у Приходька. Глава КВБЗ любить інновації, надаючи перевагу розумним Apple Watch, а не респектабельним Hublot. У нещодавно відкритому акаунті Facebook любить посперечатися про користь протекціонізму. Консервативний підхід не заважає змагатися на технологічному ринку локомотивів з Alstom, Bombardier і Siemens. Два роки тому Приходько переконав американську GE збирати тепловози для «Укрзалізниці» саме в Кременчуці. КВБЗ, котрий заробив у 2019 році майже 950 млн грн чистого прибутку, буде складно утримати показники. За оцінкою Приходька, коронакриза вкоротить оборот наполовину

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд