Інформація про Володимир Зубик

«Інтергал-Буд», Нерухомість

Володимир Зубик /intergal-bud.com.ua
$135 млн (дані 2021 року)
89 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, шестеро дітей
Місце народження
Львів

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Попри обстріли та блекаут, компанія колишнього народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів Володимира Зубика починає нові проєкти. «Інтергал-Буд» отримав дозвіл на будівництво житлового комплексу на вулиці Липинського у Львові. Загальна площа – 13 000 кв. м, висотність – 6–17 поверхів. Що із «довоєнними» обʼєктами? У травні відновлено проєкти з високим ступенем готовності і згодом будівництво 300 000 кв. м. На кінець осені відновила будівництво 10 проєктів у столичному регіоні. «Це майже півмільйона квадратних метрів нерухомості», — каже комерційна директорка «Інтергал-Буд», Анна Лаєвська. З До кінця року компанія планує ввести в експлуатацію будинки в сімох ЖК.

100 найбагатших українців 2021

Событие года: Основанная Зубиком девелоперская компания «Интергал‑Буд» вышла в сегмент премиального жилья. Стоимость квадратного метра в проекте Intergal City на Печерске стартует от $2400.

100 найбагатших українців 2020

У ексгромадянина островів Кабо-Верде, колишнього народного депутата Блоку Юлії Тимошенко і Партії регіонів Володимира Зубика цікава посада: він президент неприбуткової організації «Асоціація підприємств будівельників «Інтергал-Буд». В однойменної компанії, що належить йому, в роботі на різних етапах 18 житлових комплексів із 49 будинків у Києві та області, у Львові, Одесі, Житомирі та Чернівцях. Найбільш проблемне будівництво – в Одесі. Проти зведення житлового комплексу преміум-класу La Mer протестують активісти, а місцевий адмінсуд призупинив роботи. Доки Зубик забудовує Україну багатоповерхівками, його дружина, модельєр Ірина Діль, шиє сукні для жінок, «душа яких близька до природи». Так написано на сайті дизайнера, яка «черпає натхнення з тендітності квітки».

Головні факти про Володимира Зубика:

  • Карʼєра Зубика розпочалася у 1982 році, він був бухгалтером централізованої бухгалтерії тресту їдалень у Львові.
  • У 1983 році Володимир став ревізором контрольно-ревізійного відділу Управління громадського харчування Львівського обласного виконавчого комітету.
  • У 1995 році Зубик зайняв місце генерального директора представництва компанії «Уорлд Уайд Нова Асошіейтс Інк».
  • З 2005 до 2006 року Зубик був директором з економічних питань та фандрейзингу благодійного фонду «Світ дитини».
  • З 2006 до 2019 року Володимир Зубик був народним депутатом України.
  • З вересня 2019 року Володимир Зубик – президент некомерційної організації Асоціації «Підприємств будівельників» Інтергал-Буд».
  • У 2014 році Володимир Зубик ініціював премію «Інтелект року», яку отримують найздібніші школярі та вчителі-новатори Черкас. Премії здобули десятки молодих учених, випускників Малої академії наук.
  • Володимир Зубик одружений із Іриною Діль, відомою українською дизайнеркою одягу.
Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд