Інформація про Юлія Бігун

29 років, Засновниця благодійного фонду «Твоя любов» та соціальної компанії OHRA Home, менеджерка з навчання запобігання ризикам від вибухонебезпечних предметів компанії Tetra Tech. Працевлаштовує жінок з інвалідністю та матерів дітей з інвалідністю

Юлія Бігун /з особистого архіву

«30 до 30: Творці майбутнього»

Юлія Бігун відкрила в Фастові компанію, в якій працюють матері дітей з інвалідністю. Як правило, таким жінкам складно забезпечити себе та знайти роботу через необхідність догляду за дітьми. Ідеєю Юлії було створити робочі місця, де жінки зможуть самостійно обирати зручний час роботи та отримувати гідну платню. Каже, що найскладнішим було, не маючи досвіду в бізнесі, взяти на себе відповідальність за такі сім’ї та їхнє забезпечення.

Компанія шиє постільну білизну під маркою OHRA Home, наразі там працює шість людей. Це не перший проєкт Бігун із допомоги нужденним. Разом із чоловіком, священником ПЦУ Назарієм, вони заснували благодійний фонд «Твоя любов», який допомагає сім’ям, що виховують дітей з інвалідністю, та реабілітаційним центрам.

Також Бігун працює в програмі гуманітарного розмінування України від американського уряду, яку реалізовує компанія Tetra Tech. Волонтерка займається підтримкою команд із розмінування, розробкою концепції та матеріалів з навчання запобігання ризикам від вибухонебезпечних предметів.

Професійні цілі на найближчий рік

Професійна ціль з OHRA – розширення виробництва, відкриття франшизи, створення нового навчального курсу та робочих місць, запровадження експортного альянсу для виходу на ринок США, збільшення експорту.

Участь в рейтингах