Информация о Анна Тігіпко

Засновниця необанку izibank

Анна Тігіпко

Анна народилася в Дніпрі у сім’ї бізнесмена та політика Сергія Тігіпка та ще з дитинства була занурена в бізнес-середовище. Освіту та ступінь магістра здобула в бізнес-школі в Лондоні й 2019 року ініціювала створення нового українського необанку izibank. Роботу над проєктом Анна розпочала навесні 2019-го, восени 2020 року додаток уже працював у бета-режимі, а на початку 2021-го банк повноцінно вийшов на ринок. 

Анна є ініціаторкою та лідеркою проєкту. Вона відповідає за його стратегічний розвиток, імплементацію різноманітних сервісів і співпрацю з ТАСКОМБАНКом, на ліцензії якого працює izibank. А також впроваджує інновації, що драйвлять сферу фінтеху в Україні.

Поза роботою захоплюється спортом. Нині готується до півмарафону. 

“Завжди розвиватись і рухатися вперед”

  • У роботі мій драйв – це бажання бути краще і робити класний продукт, який житиме і приноситиме цінність іншим.
  • Головне завдання лідера – мати стратегію і візію, правильно ставити цілі, а також перманентно розвиватись і розвивати команду. 
  • Моя головна зміна за останній рік – запуск необанку та народження четвертої дитини. Але з точки зору професії зміни для мене – це стиль життя і певною мірою постійний процес. 
  • Я ставлюсь до часу як до ресурсу, який я не витрачаю, а інвестую. Важливо правильно розставляти пріоритети й водночас вчасно давати собі можливість відпочити.
Анна Тігіпко /Фото 1
  • Я тримаю баланс робочого і сімейного життя завдяки пріоритетам. Потрібно вміти балансувати й розуміти, коли потрібно трохи більше уваги приділити сім’ї, а коли – роботі.
  • Мені допомагає перезавантажитись спорт. У моєму випадку – це біг і спортзал. Намагаюсь займатись щодня.
  • Я б порадила собі 20-річній більше застосовувати критичне мислення.
  • За гроші неможливо купити щастя.
Анна Тігіпко /Фото 2

Проєкт реалізовано спільно з компанією Mastercard.

Читати далі > Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

Материалы по теме
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд