Информация о Bob Snail

Євген Шугаєв та Михайло Сіверчук, Харчова промисловість

Bob Snail /bob-snail.com
Виторг 2022 рік: 720 млн грн

Профайл

Город
Вінниця
Количество работников
430
Год основания
2016

«Одна з найбільших експертиз нашої компанії – вміння будувати дистрибуцію», – каже Євген Шугаєв. До того, як зайнятися власним бізнесом, він пройшов всі сходинки вертикали корпоративного «продажника» – працював у sales Ferrero, SC Johnson, Danone. Його партнер Михайло Сіверчук також «виріс» в транснаціональних FMCG-гігантах. Тож, коли у 2015-му партнери дозріли до власного бізнесу, не сумнівалися, що треба йти у товари широкого вжитку.  

Здорову кондитерку підприємці вибрали після дослідження, яке виявило, що ніша в Україні повністю вільна і майже не зайнята у світі. До того ж каже Шугаєв, хотіли випускати те, що споживають самі. Почали з фруктових ролів з пастили. «Ми з самого початку бізнесу планували, що будуватимемо велику компанію з широким асортиментом», – каже Шугаєв.

За вісім років після старту у портфелі Bob Snail – 152 найменувань продукції та вісім асортиментних ліній. Окрім ролів з пастили, це смузі, дитяче харчування, кокосові десерти, солодощі в шоколаді, натуральний мармелад без цукру, фруктове пюре для B2B сегмента, набори з іграшками.  

З 2017 року компанія вийшла на ринки 26 країни, експортний ринок номер один – Польща. Навесні 2023-го вінницький виробник відкрив магазин своєї продукції в Варшаві. Довгостроковий план Bob Snail – довести частку експорту у виторгу до 80%.

Рядом в рейтинге «Next250»
Blackwood /blackwood.net.ua
Андрій Бойко, Яна Кірова
12 млн грн
Brig /из личного архива
Вячеслав Родіонов
209,2 млн грн*
Участие в рейтингах
Статьи по теме