Информация о Creatio

Залучені інвестиції: $68 млн

Creatio

Профайл

Год основания
2002
Основатели
Катерина Костерева, Олександр Попов
Ключевые инвесторы
Volition Capital, Horizon Capital

Багаторічна мета Катерини Костеревої – стати №1 на світовому ринку розробки без коду. «Ідея no-code у тому, що ми даємо інструменти автоматизації процесів для knowledge workers – «білих комірців». Їх у світі 1,7 млрд», – казала Костерева на початку 2022-го, отримуючи нагороду у номінації «Жіноче лідерство» премії Forbes «Підприємець року».

З 2019 року виторг компанії зростає щорічно на 60%, казала Костерева виданню The Boston Globe у серпні 2023-го. Втім, ні оцінки, ні фінансових результатів вона не розкриває. Із 2020-го вона керує проєктом самотужки – її співзасновник та бізнес-партнер Олександр Попов повністю вийшов із бізнесу.

Creatio виводить компанії без великих IT-відділів на новий рівень продуктивності, каже засновниця. Серед її клієнтів є компанії із капіталізацією під $200 млрд: один з найбільших у світі виробників мікрочипів AMD, FMCG-гігант Colgate Palmolive, страховик MetLife.

У 2023-му компанія випустила шість оновлень. Найважливіше – вереснева версія Creatio 8.1 Quantum Release. Це відповідь Костеревої на ШІ-революцію. У програму додали віртуального помічника на основі ШІ: користувачі можуть писати йому бриф для створення програм.

Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд