Информация о Ideyka

Олена Єлагіна, Виробництво

Ideyka /из личного архива
Виторг 2022 рік: 198 млн грн

Профайл

Город
Дніпро
Количество работников
300
Выручка 2021 год:
137 млн грн
Год основания
2007

«Наша мета – естетичний та якісний продукт по ціні китайського аналога», – каже засновниця виробника наборів для творчості Ideyka Олена Єлагіна. Підприємиця вісім років імпортувала з Росії та Китаю іграшки. З 2014-го на РФ поставила крапку, а китайські товари замінила власною фабрикою. Щоб конкурувати ціною, Єлагіна побудувала в Дніпрі повний цикл виробництва наборів для творчості: колірувальну студію, прес-форми та бази для фарб.

Зараз Ideyka – найбільший в Україні виробник картин за номерами. У портфоліо – роботи понад сотні художників. Товари, середня вартість яких 200-300 грн, продаються в АТБ, Rozetka, Ашані і у всіх великих ритейлерах та мережах АЗС. Ми займаємо 60-70% українського ринку картин за номерами, каже Єлагіна.

У 2022-му Ideyka продала 1,6 млн одиниць товару, виторг зріс на 45%, до майже 200 млн грн. Причина успіху у складний рік – підготовка до експансії. «Локдауни підняли попит у світі на картини з номерами, – каже Єлагіна. – Люди малюють і відволікаються». Наприкінці 2021 року Ideyka відкрила компанію і склад гуртових продажів у Польщі. Тепер українські набори для творчості можна купити у Німеччині, Португалії, Угорщині та ще десяти країнах. 

Для України Ideyka започаткували картини «Ukraine family», з продажу яких зібрали кошти на 20 авто для ЗСУ. А з серії «Герої зі сталі» закрили збори для родин захисників Азову та фонду «Землячки». 

Рядом в рейтинге «Next250»
idealist /Александр Чекменев
Сергій Корецький
149 млн грн*
In White
Павло Астахов
57 млн грн
Участие в рейтингах
Статьи по теме
Предыдущий слайд
Следующий слайд