Информация о Олена Вовк

Співвласниця біотехнологічної компанії Enzym

Олена Вовк /предоставлено пресс-службой

Профайл

Возраст
50

Народилась у 1973 році у Львові. Закінчила Колумбійський університет, має ступінь магістра з міжнародного бізнесу і фінансів (2000–2002), MBA у Львівському інституті менеджменту (1996–1997), закінчила факультет англійської філології Львівського університету ім. І. Франка (1991–1997)

Співвласниця біотехнологічної компаній Enzym Group та пет-фуд виробника Kormotech

50 лідерок України 2023

У велику війну львівське підприємство «Ензим» увійшло, будуючи новий завод. Компанія не зупинила проєкт і вже восени 2022-го запустила нові потужності. Це допомогло «Ензиму» вивести на ринок дріжджові екстракти ExtraCell, пластівці Flakes і кормові дріжджі EnzActive.

«Не припинили працювати на майбутнє, – каже про головне досягнення після 24 лютого Олена Вовк. – Війна показала, що у бізнесу значно більша роль, ніж просто заробляти гроші. Нам важливо дбати про людей, дати їм роботу, разом допомагати тим, хто потребує цього найбільше».

Завдяки новому виробництву компанія збільшила свою команду майже на 100 людей. Як порівняти з минулим роком, наростила експорт. Зараз «Ензим» експортує дріжджі для хлібопечення, дріжджові екстракти та кормові дріжджі для тваринництва у 23 країни.

Рольова модель на сьогодні:

ЗСУ. Їхня мужність та боротьба «Давида проти Голіафа» – це приклад того, як можна асиметрично перемагати, довіряти своїм підлеглим, децентралізувати та виховувати лідерство зсередини на різних рівнях.

Участие в рейтингах