Інформація про Олена Вовк

Співвласниця біотехнологічної компанії Enzym Group

Олена Вовк /надано пресслужбою

Профайл

Вік
51

Народилася 28 листопада 1973 року у Львові. Закінчила Львівський університет ім. І. Франка (факультет англійської філології), Колумбійський університет (магістр з міжнародного бізнесу і фінансів). Співвласниця біотехнологічної компаній Enzym Group (виторг у 2022 році – 1,4 млрд грн) та виробника харчів для тварин «Кормотех» (3,3 млрд грн). Зона інтересів – створення нових продуктів за допомогою власних досліджень і розробки.

50 лідерок України 2023

У велику війну львівське підприємство «Ензим» увійшло, будуючи новий завод. Компанія не зупинила проєкт і вже восени 2022-го запустила нові потужності. Це допомогло «Ензиму» вивести на ринок дріжджові екстракти ExtraCell, пластівці Flakes і кормові дріжджі EnzActive.

«Не припинили працювати на майбутнє, – каже про головне досягнення після 24 лютого Олена Вовк. – Війна показала, що у бізнесу значно більша роль, ніж просто заробляти гроші. Нам важливо дбати про людей, дати їм роботу, разом допомагати тим, хто потребує цього найбільше».

Завдяки новому виробництву компанія збільшила свою команду майже на 100 людей. Як порівняти з минулим роком, наростила експорт. Зараз «Ензим» експортує дріжджі для хлібопечення, дріжджові екстракти та кормові дріжджі для тваринництва у 23 країни.

Рольова модель на сьогодні:

ЗСУ. Їхня мужність та боротьба «Давида проти Голіафа» – це приклад того, як можна асиметрично перемагати, довіряти своїм підлеглим, децентралізувати та виховувати лідерство зсередини на різних рівнях.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Останні новини по темі