Информация о Skofka (Володимир Самолюк)

29 років, Реп-виконавець. Автор одного з найпопулярніших треків воєнного часу

Skofka (Володимир Самолюк) /предоставлено пресс-службой

«30 до 30: Творці майбутнього»

«Пише про справжнє життя і постійно експериментує зі звучанням та стилями», – йдеться в описі профілю Skofka у Spotify. Щомісяця на цьому стрімінгу репера слухають понад 440 000 людей. Для порівняння: у Kalush Orchestra регулярних слухачів майже мільйон, у Yaktak – пів мільйона, у Dorofeeva – 468 000.

Найпопулярніша пісня Skofka «Чути гімн» присвячена пам’яті загиблого на війні друга Валентина Коноводова. Кліп зібрав понад 47 млн переглядів і досі залишається у трендах YouTube. Це третій за популярністю кліп лейблу Enko, до якого належить артист. Лідирує фіт Kalush Orchestra і Skofka «Додому» із 71 млн переглядів.

«Велика кількість переглядів свідчить, що українська музика може конкурувати із зарубіжною і що ви навчилися слухати українське, а ми – його творити», – написав Skofka, коли «Додому» подивилися 50 млн разів.

Що б порадив собі на старті кар’єри?

Робити, як видається правильним. Слухати внутрішній голос і надавати йому більшого значення.

Головний вчитель?

Бог. Завдяки йому мені траплялось багато розумних, мудрих, добрих людей.

«У творчості Skofka транслює емоції, життєвий досвід і принципи без підлаштування до трендів. Це класний приклад. За ним точно підуть люди», – учасниця списку «30 до 30» 2020 року, реперка alyona alyona (Альона Савраненко).

Материалы по теме
Участие в рейтингах
Статьи по теме