Лідерство на новий лад. McKinsey проаналізувала, яким має бути керівник компанії-переможця та як ним стати. Ось пʼять критичних змін /Freepik
Категорія
Лідерство
Дата

Лідерство на новий лад. McKinsey проаналізувала, яким має бути керівник компанії-переможця та як ним стати. Ось пʼять критичних змін

Freepik

Нові часи вимагають змін. Лідери компаній мають йти з ними нога в ногу, якщо хочуть найкращого для своїх організацій. Консалтингова компанія McKinsey проаналізувала вимоги до сучасного лідерства та надала поради, як підлаштуватися під новий світ.

Forbes пропонує найцікавіше матеріалу.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Десятиліттями організації створювалися для роботи в індустріальному середовищі. Їх налаштовували на збереження стабільності, масштабу та зосередження на максимальних прибутках для акціонерів. Аналізувати наслідки своїх дій було не головним.

Час таких організацій минув.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні