Фото: прес служба Федерації хокею України
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Український «хокейний фонд мрії» підтримала NHL

1 хв читання

Фото: прес служба Федерації хокею України

В Україні цією весною на базі Федерації хокею України (ФХУ) створено міжнародний благодійний хокейний фонд Ukrainian Hockey Dream, завдання якого – допомогти розвитку хокею та відновити хокейну інфраструктуру після війни.

За короткий час цьому фонду вдалося привернути увагу міжнародної хокейної спільноти Європи й Америки. Так, українську організацію підтримав відомий канадський журналіст-коментатор Ґорд Міллер. На своїй сторінці у Twitter, де його читають чверть мільйона фоловерів, він написав про потреби українського хокею, чим викликав великий інтерес до України. 

Український «хокейний фонд мрії» підтримала NHL /Фото 1

Фото: прес служба Федерації хокею України

Український «хокейний фонд мрії» підтримала NHL /Фото 2

Фото: прес служба Федерації хокею України

Український «хокейний фонд мрії» підтримала NHL /Фото 3

Фото: прес служба Федерації хокею України

Попередній слайд
Наступний слайд

Також під час проведення чемпіонату світу з хокею – 2022 у топдивізіоні Асоціація хокею Фінляндії, яка виступала господарем спортивного змагання, зобовʼязалася перерахувати в Ukrainian Hockey Dream по €5 з кожного проданого квитка у квітні. Відтак фіни передали на рахунок фонду понад 4 млн грн.

Українців гучно підтримала й NHL, яка у своїх соціальних мережах показала звернення фонду та закликала пожертвувати кошти.

Для українського спорту це велика подія, бо, наприклад, тільки в Instagram у NHL 5 млн підписників, які жваво відгукнулись на звернення. Окрім цього, Федерація хокею України разом з NHL продовжує інформаційну співпрацю: американці беруть інтерв’ю у менеджменту фонду, в українських спортсменів, збирають дитячі історії, роблять з цього промоцію для підтримки. 

Але й цього замало. Асоціація американських гравців NHLPA Goals&Dreams та Міжнародна федерація хокею (IIHF) зібрали понад $100 тис. для придбання хокейної форми маленьким українським хокеїстам. 

Наразі за декілька місяців на рахунок фонду надійшло понад $200 тис. І гроші продовжують надходити, тому що плани у фонду великі й різноманітні, серед яких – відновлення та розбудова нової хокейної інфраструктури у регіонах. У фонді кажуть, що світові, легендарні зірки хокею готуються вступити у борд організації. 

Я пам’ятаю, як з перших днів війни ми за кордон вивозили дітей – маленьких хокеїстів, їхніх батьків, і все це мало безрадісний вигляд. Але тоді й народилася ідея створити фонд з відновлення українського хокею.

Георгій Зубко директор фонду та президент ФХУ
Український «хокейний фонд мрії» підтримала NHL /Фото 4

Георгій Зубко, директор фонду та президент ФХУ. Фото: прес служба Федерації хокею України

«Тоді, в лютому – березні всі відчували відчай, але ми вчепилися в надію, що нам вдасться не тільки повернути нашу улюблену гру, а й зробити для неї більше, ніж було. Тому назва фонду Ukrainian Hockey Dream – українська хокейна мрія – це не просто слова, це те, чим ми дихаємо, живемо кожного дня», – розповідає Георгій Зубко, директор фонду та президент ФХУ.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні