Інформація про А-Банк

Власник: родина Суркісів

А-Банк /Віталій Ковтюх
Капітал: 1,4 млрд грн

Профайл

СЕО
Юрій Кандауров
Оцінка мобільного застосунку
4,8
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 10%

15 найкомфортніших банків України

Кредитний портфель банку за останній рік зріс у півтора раза. Головні драйвери – кредитні картки та готівкові кредити. Банк пропонує високі ставки за депозитами та низькі тарифи за картковими операціями, щомісяця досліджуючи дані про ефективні ставки конкурентів.

Головний принцип – прозорі ставки без прихованих платежів та комісій, говорить СЕО банку Юрій Кандауров. Банк має зручний мобільний застосунок, який за функціоналом нагадує популярний «Приват24». Більшість керівних посад обіймають вихідці з ПриватБанку. З 2007 року «Приват», що належав Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, здійснював санацію А‑Банку і той фактично працював як філія найбільшого банку країни. У період розкриття з ініціативи Національного банку реальних власників банків 2015 року А‑Банк оприлюднив дані про належність родині Суркісів.

Окрім корисного спадку, А‑Банк отримав репутаційні ризики через визнання його власників пов’язаними особами з колишніми власниками ПриватБанку і судові спори з цього приводу з державним ПриватБанком та НБУ.

Участь в рейтингах
Останні новини по темі