Категорія
Новини
Дата

НБУ відновлює планові інспекції банків. Першими перевірять вісім фінустанов

Національний банк України відновлює інспекційні перевірки банків на четвертий квартал 2023-го, йдеться у повідомленні НБУ. Відповідний план затверджений постановою НБУ від 11 липня 2023 року №92.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Згідно з планом, у четвертому кварталі 2023 року буде проведено планові інспекційні перевірки восьми банків: АТ «А-Банк», АТ «Банк 3/4», АТ «ЄПБ», АТ «КБ «Глобус», АТ «Скай Банк», АТ «Таскомбанк», ПАТ «МТБ Банк», ПрАТ «Банк Фамільний».
  • Як зазначили в НБУ, план інспекційних перевірок складений з урахуванням ризик-орієнтованого підходу, зважаючи на специфіку та складність операцій банку, рівень ризиків його діяльності та визначеної загальної оцінки SREP

Контекст

У травні НБУ розпочав оцінку стійкості банків для визначення реального стану банківського сектору в умовах воєнного часу. 

Відповідно до правил здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи у 2023 році, у третьому кварталі триватимуть позапланові інспекційні перевірки банків у межах оцінки стійкості, зазначили в НБУ. 

Планові інспекційні перевірки банків були призупинені з березня 2020 року через COVID-19.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні