Інформація про Анатолій Кіпіш

Nemirof, Алкоголь

Анатолій Кіпіш
$140 млн (дані 2021 року)
84 місце
100 найбагатших українців 2021

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Американські торговельні мережі відмовилися від продажів російської горілки, чим скористались українські виробники. Nemiroff за два тижні березня виконав піврічний план продажів на ринку США. Компанія відкликала ліцензію на виробництво алкоголю в Росії та Білорусі. Nemiroff – один з чотирьох найвідоміших українських брендів у Польщі, з’ясувала маркетингова агенція Inquiry. Інші – «Оболонь», ROSHEN та «Корона».

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Купівля у держави Немирівського спиртзаводу за 55 млн грн. Єдиний учасник цього аукціону, у березні 2021 року Nemiroff дістав ліцензію на виробництво спирту. На території площею 28,7 га – понад 30 об’єктів нерухомості і 1000 одиниць обладнання.

100 найбагатших українців 2020

Партнер Грибова по Nemiroff Анатолій Кіпіш журналістів не любить: «Ти не хочеш уваги, а тебе кудись витягують», – говорив він ще під час формування першої української «сотні» Forbes у 2011 році. Але куди подінешся від слави? Кіпіш відомий не тільки як виробник горілки. Йому належить компанія «Сіріус Екстружен» у Хмельницькому – найбільший в Україні виробник пакувальних плівок із виторгом близько 2 млрд грн на рік і представництвами у восьми європейських країнах.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі