Інформація про Cargofy

Залучені інвестиції: $3 млн

Cargofy
Оцінка: $32–40 млн (2023 рік)

Профайл

Засновники
Стах Возняк, Дімітріс Алексіоу, Олександр Ковальчук
Рік заснування
2017
Ключові інвестори
Quake Capital, Flyer One Ventures, Superangel, Hype Ventures

Cargofy розвиває застосунок для далекобійників, що допомагає знайти замовлення. Ще пів року тому команда Cargofy налічувала 95 людей. Логістична криза у США – ринку, що приносить 90% доходу, – змусила скоротити штат на 22%.

З початку року в Америці збанкрутували Transplus і Surge Transportation – два великих транспортних брокери, що були посередниками між перевізниками й відправниками вантажів. Щонайменше вісім великих гравців провели масові скорочення.

Які шанси у Cargofy?

У базі стартапу понад 40 000 вантажівок, що належать самозайнятим водіям, транспортним компаніям та логістичним операторам. «Нам вдалося повернутися на довоєнні темпи зростання», – каже співзасновник та CEO Cargofy Стах Возняк.

У 2022-му платформа, що збирала замовлення через брокерів, отримала $2,6 млн виторгу, за 10 місяців 2023-го – $3,2 млн. Криза спонукає розширюватись у нові ніші. В серпні 2023-го до основного сервісу додали платформу fr8lines, що дозволяє замовляти перевезення, минаючи посередників. «Cargofy перестав бути просто цифровим диспетчером», – каже Возняк.

Завдання на 2024-й – залучити $15 млн інвестицій на масштабування й наростити річний дохід до $10 млн. «Це дозволить нам досягти оцінки бізнесу у $80–100 млн», – каже Возняк.

Участь в рейтингах