Народився 20 січня 1995 року. Закінчив Одеський національний економічний університет, спеціалізація – управління та адміністрування. За сім років у Netpeak Agencies Group пройшов кар’єрний шлях від асистента комерційного директора до генерального директора. Наразі основні фокуси Дмитра в бізнесі – побудова великої системної компанії зі світовим визнанням та розвиток команди як основного активу в В2В-бізнесі.
30 до 30 Forbes Ukraine 2025: Провісники змін
Девіз. Дорогу подолає той, хто йде. Це сімейна мудрість трьох поколінь науковців Одеси, яка дозволила мені побудувати карʼєру від помічника до CEO.
Найкорисніша звичка. Принцип «усе у воронку»: розкладаю будь-який процес на етапи, встановлюю KPI з оперативними автозвітами, і ціль завжди досягається.
Що ви дізнались про себе під час війни? Війна розкрила мою українську ідентичність та навчила, що кризи – це каталізатор зростання.
Що для вас найвища насолода? Спостерігати еволюцію ідеї: від гіпотези на папері до реального впливу на процеси.
Ціль на найближчі 12 місяців. Запуск двох нових саб-брендів агентства та географічна експансія. Після BASE by Netpeak продовжу будувати екосистему, яка змінює стандарти роботи з маркетинговими інструментами в Україні.
Які якості ви найбільше цінуєте у команді? Ціную проактивність замість очікування інструкцій, автономність у прийнятті рішень, системний підхід до процесів та фокус на кінцевому результаті, а не на процесі.
Чого ви обовʼязково навчитеся протягом найближчого року? Вивчу практики human-centered leadership та employee happiness metrics. Хочу створити дашборди для моніторингу задоволеності команди в реальному часі, як це роблю з KPI.
Артем Бородатюк, засновник Fractal (ex Netpeak Group)
Дмитро виріс із асистента комерційного директора до співвласника. На ньому запуск напрямів: знайти людину, замотивувати, відстежувати прогрес. Але він уміє доводити до результату і проблемні старі проєкти.
Давно не кажу йому, що робити. Дмитро виконує 70-80% стратегічних завдань на рік, це високий показник серед інших CEO групи.
Вчуся в нього спокою. Якщо в мене є ідея, я одразу хочу запускати, а він оцінить ринок, запитає клієнтів, потім прийде з аналітикою і скаже, чи варто цим займатися.
Я б радив йому більше ризикувати і менше соромитися розповідати про себе. А агентству — активніше презентувати послуги ринку.