Інформація про Галс Агро

Виторг за 9 місяців 2023: 2 млрд грн, АПК

Галс Агро

Профайл

Власник
Сергій Кравчук, Вадим Вайспапір, Михайло Євстратов, Микола і Володимир Гавриленки
Керівник
Сергій Кравчук
Кількість працівників
1700

20 ефективних агрокомпаній України

Фундук, який вирощує на 385 га у Київській області «Галс Агро», – ключовий інгредієнт шоколадних цукерок італійського бренду Ferrero Rocher. Проте в Україні агрохолдинг відомий за іншими напрямами діяльності.

У компанії по два цукрових заводи і елеватори, біогазові заводи, комбікормовий завод, ферми з вирощування індиків та сім агропромислових фірм. Частина діяльності повʼязана з енергетикою – компанії групи займаються видобутком нафти і газу, сервісом свердловин, виробництвом біоетанолу.

«Ми треті в Україні за обсягами вирощування індиків і єдина компанія повного циклу», – каже Сергій Кравчук. Енергетика, виробництво цукру, рослинництво і тваринництво приносять, за його словами, по 25% доходу компанії. Експорт генерує третину виторгу.

Холдинг – лідер за кількістю біогазових заводів, з 2017-го побудовано шість із загальною потужністю 14,6 МВт, а загальні інвестиції у напрям – $30 млн. Після початку вторгнення компанія спрямувала близько $10 млн на додаткові біогазові виробництва потужністю 4,7 МВт і два біометанові заводи.

Повернути інвестиції Кравчук розраховує протягом чотирьох – шести років. У 2035 році, за його розрахунком, більш ніж половина доходу «Галс Агро» генеруватиме біоенергетика, а дохід збільшиться вдвічі. «Розвиваємося не вшир, а вглиб – на збільшення доходу з гектара», – каже підприємець.

Участь в рейтингах