Інформація про Геннадій Буткевич

АТБ, Роздрібна торгівля

Геннадій Буткевич /DR
$530 млн (дані 2021 року)
15 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, дві доньки
Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

У першому півріччі 2022-го виторг АТБ становив 80,2 млрд грн. Це на 5 млрд менше, ніж за аналогічний період минулого року. Проте компанія з 24 лютого відкрила 25 нових магазинів. Інвесткомпанія Буткевича BGV Group Management запустила в Житомирі щебеневий завод. Інвестиції в проєкт становили $22 млн. Футбольний клуб «Полісся», що належить Буткевичу, не знає поразок в поточному чемпіонаті Україні. Молодша донька Дарина вступила до Rome Busines School, а старша Анна стала представником бізнесмена у наглядовій раді АТБ.

Трансформація: «Українці повертаються до свого коріння – у бізнесі, самоусвідомленні, побуті. Я почав вчити українську мову».

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Купівля компанії «Укрнафтінвест», що володіє ліцензіями на розробку Білоліської та Алібейсько‑Трапівської нафтогазових площ в Одеській області. Гендиректор Smart Energy Group Сергій Глазунов оцінює початкові геологічні запаси на цих родовищах приблизно у 675 млн барелів нафтового еквівалента.

Цитата: «Хочеться залишити слід в історії» (business.ua).

100 найбагатших українців 2020

У бізнес співвласник АТБ потрапив завдяки Юлії Тимошенко. Колишній міліціонер, за часів СРСР боровся з організованою злочинністю, керував службою безпеки майбутнього прем’єрміністра, за що отримував зарплату $4000 й бонуси. Їх і вкладав у роздрібний бізнес. Нині він цікавиться не лише ритейлом. Буткевич вкладає в родовища рідкоземельних металів, урану і графіту в Житомирській та Кіровоградській областях. І навіть продає заради цих інвестицій нерухомість у США. Ідея фікс – використовувати сировину, зокрема, для виробництва малих ядерних реакторів. Це не єдиний енергетичний проєкт Буткевича. Він інвестував $500 000 у фонд Іллі Пономарьова Trident Acquisitions Corp.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд