Інформація про Henkel

Виторг: 3,4 млрд грн (2022 рік), FMCG

Henkel
Прибуток: 628 млн грн (2022 рік)

Профайл

Кількість працівників
600
Керівник HR
Олена Єфремова- Курсік

50 найкращих роботодавців

На початку великої війни Henkel виплатив по 34 000 грн допомоги кожному працівникові, а під час блекаутів 2022–2023 років забезпечив співробітників «наборами для виживання». Співробітників, чиє житло зазнало руйнувань, компанія забезпечила будівельними матеріалами. Для штатних працівників проводять тренінги із професійного зростання, а мобілізованим виплачують повну зарплату.

У 2023 році компанія інвестувала понад €6 млн у гуманітарні проєкти, включно із допомогою співробітникам.

З чотирьох заводів Henkel, що працювали в Україні до повномасштабного вторгнення, залишилося три – на Київщині, Львівщині та Харківщині. Компанія не контролює підприємство в Олешках Херсонської області, яке до окупації виробляло будівельні суміші.

Цитата з анкет: «Надійний роботодавець з можливостями зростання та розвитку, причому як лінійного, так і вертикального».

200 лідерів української економіки 2023

Бізнес Henkel в Україні (бренди Persil, Schauma, Ceresit, та інші) майже повернувся до довоєнного рівня виробництва. Відновили роботу заводи у Вишгороді, Балаклії та Львівській області. Компанія не контролює підприємство в Олешках Херсонської області, яке до окупації виробляло будівельні суміші. У квітні 2023‐го Henkel повністю вийшов з РФ.

50 найкращих роботодавців воєнного часу

Виторг німецького виробника побутової хімії та будівельних сумішей в Україні збільшився на 7%, до 3,4 млрд грн, чистий прибуток – на 75%, до 628 млн грн. Фокус у кадровій політиці на безпеці та захищеності співробітників. Група не скорочувала людей і зарплати, виплатила по 34 000 грн допомоги кожному працівникові, компенсувала частину вартості оренди житла для евакуйованих фахівців. Частина працівників має обов’язково працювати в офісі, де облаштували прихисток під час повітряних тривог і безперебійне енергопостачання. На початку квітня 2022-го група заявила про початок процесу припинення діяльності на російському ринку. До його завершення 2500 співробітників Henkel у Росії продовжуватимуть працювати й отримувати зарплату, йшлося в пресрелізі.

Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд