Інформація про Любов Шипович

співзасновниця громадської організації Razom for Ukraine, засновниця благодійного фонду Dignitas

Любов Шипович /розміщено на публічному порталі Дніпропетровської ОДА

50 лідерок України 2023

Допомогти вижити якомога більшій кількості українців – ціль Любов Шипович на 2023 рік. «Щоб ми воювали не людьми, а технологіями», – пояснює Шипович, яка зараз збирає кошти на високоефективні дрони для військових. Шипович живе у США, але активно волонтерить «для України» з часів Революції гідності. Тоді вона разом з однодумцями створила громадську організацію і благодійний фонд Razom for Ukraine.

З 24 лютого команда під керівництвом Шипович зібрала для допомоги фронту понад $50 млн. Левову частку цих грошей витратили на техніку для аеророзвідки, перекривши критичну потребу в дронах, раціях, планшетах у перші місяці повномасштабного вторгнення.

Наразі Шипович підтримує українських захисників через власну благодійну організацію Dignitas Fund, яканещодавно розпочала новий збір «Люті пташки» для закупівлі 1000+ ударних українських FPV-дронів.

Де ви бачите себе за 10 років?

Хочу бачити себе в Україні, яка технологічно розвинута, із сильною армією, в кордонах 1991 року і суверенітет якої поважають інші держави світу. Але розумію, що Росія навряд чи так швидко розпадеться, тому, швидше за все, і через 10 років ми продовжуватимемо боротьбу, яка, хочеться вірити, буде не такою виснажливою для українців, як зараз, а стане чимось подібним до ізраїльської війни.

Чому це війна?

Участь в рейтингах
Статті по темі