Інформація про «Склоресурс»

Олександр Кірічук, Андрій Кірічук, Андрю Романов, Олексій Мельничук, Бенжамін Навроцький, Виробництво

«Склоресурс» /з офіційного сайту
Виторг за 2023 рік: 719 млн грн*

Профайл

Місто
Рівненська область

Брати Кірічуки заснували компанію з виробництва архітектурного та інтер’єрного скла у 2006 році. Надихалися прикладом батька, що працював у майстерні з розрізання скла. Через 18 років «Склоресурс» має 17 600 кв. м виробничої площі у двох містах – Дубно і Тлумачі. Компанія виготовляє понад 30 000 кв. м виробів на місяць.

«Використовуємо передові технології у виробництві скла, що підтверджується сертифікатом німецького інституту віконних технологій ift Rosenheim», – із гордістю каже Олександр Кірічук.

Компанія виконує понад 200 проєктів щороку. Знаковий у Києві – ЖК Taryan Towers, для якого «Склоресурс» виготовив понад 135 000 м² гартованих склопакетів. Вони зберігають енергію і водночас захищені від нагрівання.

«Склоресурс» будує компанію за системою lean-менеджменту. «Впровадили системне виробництво, усуваючи втрати на кожному етапі», – говорить Кірічук. У 2023 році «Склоресурс» отримав прибуток 2,2 млн і за цим показником вийшов на довоєнний рівень. Команда вивчає можливості експансії – шукає міжнародних клієнтів.

Поруч в рейтингу «Next250 2.0»
Скай Делівері /з офіційного сайту
Дар’я Живицька, Надія Куксенко
27,1 млн грн*
Сонячні системи /з офіційного сайту
Святослав Марков, Віталій Орлюк
19,3 млн грн*
Участь в рейтингах