Станіслав Войтович

Харчова промисловість

Станіслав Войтович /Фото Forbes
$150 млн
72 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Радгосп "П'ятигорський" (Казахстан)

100 найбагатших українців 2021

Перша оплачувана робота: Заготівельник у кооперативі «Райспоживспілки».

Чого навчив рік пандемії: «Життєстійкими у рік пандемії виявилися люди/команди/ компанії, які впоралися з викликом дистанційної роботи. Ще один важливий висновок: диверсифікація продуктового портфеля і налагоджений експорт дали можливість компанії бути більш стійкою в період пандемії».

Цитата: «Рік продемонстрував: усі рівні. Носимо маски й однаково схильні до хвороби, незалежно від соціального статусу і кількості грошей на банківському рахунку. Важливо пам’ятати, що життя циклічне і цей етап мине».

100 найбагатших українців 2020

Станіслав Войтович очолює групу компаній «Терра Фуд», що обʼєднує молочні та сирні підприємства у пʼяти областях України. У портфелі брендів групи – «Ферма», Premialle, «Тульчинка» і «Біла Лінія». 2019-го компанія зайняла 10% ринку переробки молока й експортувала продукцію до більш ніж 50 країн. У 2016 році Войтович відійшов від операційного управління і сфокусувався на розробленні стратегії і визначенні цілей. Відтоді групою керує Фортунато Гуадалупі. Власник поставив перед ним завдання за пʼять років побудувати вертикально інтегровану, ефективну, інноваційну і гнучку компанію. Гуадалупі змінив корпоративну структуру і запустив проєкти з енергоефективності й диджиталізації.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд