Інформація про Станіслав Войтович

Terra Food, Харчова промисловість

Станіслав Войтович /Терра Фуд
$150 млн (дані 2021 року)
72 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Радгосп "П'ятигорський" (Казахстан)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

СЕО Terra Food італієць Фортунато Гуадалупі 24 лютого записав відеозвернення до співробітників, в якому зазначив, що залишається в Україні, а підприємство продовжує працювати. Білоцерківський молочний комбінат Terra Food отримав акредитацію на експорт молочної продукції до країн Євросоюзу. Група Войтовича постачає масло, молоко, сири, спреди до 55 країн.

100 найбагатших українців 2021

Перша оплачувана робота: Заготівельник у кооперативі «Райспоживспілки».

Чого навчив рік пандемії: «Життєстійкими у рік пандемії виявилися люди/команди/ компанії, які впоралися з викликом дистанційної роботи. Ще один важливий висновок: диверсифікація продуктового портфеля і налагоджений експорт дали можливість компанії бути більш стійкою в період пандемії».

Цитата: «Рік продемонстрував: усі рівні. Носимо маски й однаково схильні до хвороби, незалежно від соціального статусу і кількості грошей на банківському рахунку. Важливо пам’ятати, що життя циклічне і цей етап мине».

100 найбагатших українців 2020

Станіслав Войтович очолює групу компаній «Терра Фуд», що обʼєднує молочні та сирні підприємства у пʼяти областях України. У портфелі брендів групи – «Ферма», Premialle, «Тульчинка» і «Біла Лінія». 2019-го компанія зайняла 10% ринку переробки молока й експортувала продукцію до більш ніж 50 країн. У 2016 році Войтович відійшов від операційного управління і сфокусувався на розробленні стратегії і визначенні цілей. Відтоді групою керує Фортунато Гуадалупі. Власник поставив перед ним завдання за пʼять років побудувати вертикально інтегровану, ефективну, інноваційну і гнучку компанію. Гуадалупі змінив корпоративну структуру і запустив проєкти з енергоефективності й диджиталізації.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд