Інформація про Віталій Гайдук

Hyatt, УМК, Інвестиції

Віталій Гайдук /УНІАН
$300 млн (дані 2021 року)
30 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Хлібодарівка, Донецька область

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Основний бізнес Гайдука в Україні, оформлений на дружину Олену, – «Українська молочна компанія». Фірма збільшила виторг на 3%, до 780 млн грн. Поголів’я корів з початку року збільшилося на 100 голів, до 4300. До кінця року компанія планує відкрити підприємство з розведення бичків молочних порід у Київській області. Біогазові комплекси УМК дозволяють фермам не зважати на відключення електроенергії. Для зерносушильних установок використовують дизельні генератори.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: У липні 2020 року в Лондоні завершився гучний судовий процес. Гайдук звинувачував колишніх партнерів по ІСД Сергія Таруту та Олега Мкртчана в тому, що ті викупили третину холдингу «Індустріальний союз Донбасу», яка належить позивачеві, за $950 млн, а потім перепродали 50% ІСД за $2,7 млрд. Суд не знайшов у цьому нічого протизаконного, як і не задовольнив зустрічні позови партнерів до Гайдука.

100 найбагатших українців 2020

Процеси в лондонських судах між пострадянськими олігархами – часто єдиний спосіб розібратися, як вони ведуть справи на батьківщині. Віталій Гайдук теж пішов цією дорогою. Він подав позов до Високого суду Лондона проти своїх колишніх партнерів Олега Мкртчана та Сергія Тарути, вважаючи, що ті йому не доплатили при продажі акцій ІСД у 2010 році. Зрештою стало відомо, що сім’я Гайдука отримала при виході з цього бізнесу $950 млн. У 2012 році Гайдук купив маєток Quion Rock площею 200 га в місті Стелленбош у Західно-Капській провінції ПАР. За словами його сина Дениса, керуючого маєтком, Гайдук-старший, відвідавши ці місця, просто в них закохався. Українські власники відремонтували маєток і посадили нові виноградники замість старих. З 2018 року вони випускають біле й червоне вина преміумкласу Quion Rock і більш демократичне Namysto. Продається і в Україні. 

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі