Інформація про Володимир Поперешнюк

«Нова пошта», Поштові послуги

Володимир Поперешнюк /прес-служба Нової Пошти
$155 млн (дані 2021 року)
70 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, четверо дітей
Місце народження
Кишинів (Молдова)

Рейтинг найбагатших воєнного часу

На час воєнної кризи засновники «Нової пошти» – найбільшого гравця на ринку експрес-доставки – повернулися до оперативного управління. Климов відповідав за фінансову стабільність, Поперешнюк – за вдосконалення всіх процесів. Відкрили відділення в Польщі. Наступний крок – експансія в Чехію, Німеччину, Литву і Швецію. У фокусі – країни з великою концентрацією українських біженців. Перейшли у повсякденному і робочому спілкуванні на українську мову. Поперешнюк вдосконалює навички із викладачем. 

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Перезапуск міжнародної доставки «Нової Пошти». Бренд Nova Poshta International перейменували в Nova Poshta Global, запустили таргетовану рекламу в соціальних мережах, залучили інфлюенсерів. НП відкрила додаткові авіарейси з Китаю і США, а за підсумками першого півріччя надіслала 2,4 млн міжнародних посилок – це двократне зростання, як порівняти з аналогічним періодом 2019 року.

Цитата: «Неважливо, чим ти займаєшся, але якщо ти до кризи спокійно лежав на дивані, то, на жаль, у тебе нічого не вийде. Лише ті компанії, які перебували завжди у стані війни, стресу і драйву, можуть вижити» (Fedoriv Vlog).

100 найбагатших українців 2020

Поперешнюк взявся вивчати мови програмування Javascript і Python за дитячими книгами. Співвласник «Нової Пошти» хоче глибше розуміти digital, щоб проводити цифрову трансформацію компанії. Її істотно прискорив карантин. Мета компанії – зменшити кількість дотиків клієнтів до поверхонь у відділеннях і перевести всі операції в смартфони. Поперешнюк три тижні спостерігав з екрана комп’ютера за життям відділення «Нової Пошти», рахуючи доторки клієнтів. Ще одна ідея Поперешнюка – розширювати географію роботи за рахунок сіл та маленьких містечок. Минулого року «Нова Пошта» відкрила рекордну кількість відділень, збільшивши число до 6000+. Головне завдання компанії під час кризи він формулює просто: залишитися в прибутку.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд