Інформація про Яків Грибов

Nemirof, Алкоголь, АПК

Яків Грибов
$140 млн (дані 2021 року)
83 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, двоє дітей
Місце народження
Селище Озерне, Житомирська область

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Американські торговельні мережі відмовилися від продажів російської горілки, чим скористались українські виробники. Nemiroff за два тижні березня виконав піврічний план продажів на ринку США. Компанія відкликала ліцензію на виробництво алкоголю в Росії та Білорусі. Nemiroff – один з чотирьох найвідоміших українських брендів у Польщі, з’ясувала маркетингова агенція Inquiry. Інші – «Оболонь», ROSHEN та «Корона».

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Завершився корпоративний конфлікт Грибова з його давнім партнером у зернотрейдингу Віктором Купавцевим. У підсумку бізнесмен став співвласником агрокомпанії «Росток-холдинг», яка управляє земель

100 найбагатших українців 2020

«Вони вливають у мене горілку, щоб напоїти, а потім відправити до російської мафії», – так Lady Gaga описує свій кліп 2009 року Bad Romance, у якому роль другого плану зіграв український бренд Nemiroff Якова Грибова, Анатолія Кіпіша і (на той момент) сім’ї Глусь. За кілька років після виходу кліпу розгорівся затяжний корпоративний конфлікт, який значно послабив позиції компанії і завершився тільки 2017 року з виходом Степана Глуся зі списку акціонерів. Для того щоб поборотися за повернення частки ринку, компанія переорієнтувалася на преміальний сегмент і здійснила ребрендинг. Крім алкогольного бізнесу Грибов тепер займається і сільським господарством. Він повноправний партнер Віктора Купавцева в групі компаній «Росток-Холдинг».

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі