100 найбагатших поляків. Рейтинг Forbes Польща /Forbes.pl: Tomasz Gotfryd, Darek Lewandowski, Forum, Getty Images, Famur, Dino, SANDRA SOBOLEWSKA FOR FORBES
Категорія
Найбагатші
Дата

100 найбагатших поляків 2023. Рейтинг Forbes Польща

Як правило, найбагатші бізнесмени не виступають публічно і про них взагалі мало що відомо. Еліта польського підприємництва стає все більш анонімною. Фото Forbes.pl: Tomasz Gotfryd, Darek Lewandowski, Forum, Getty Images, Famur, Dino, SANDRA SOBOLEWSKA FOR FORBES

Щороку в списку найзаможніших поляків з’являється кілька нових імен (цього разу вісім), виштовхуючи з першої сотні тих підприємців, які нам уже знайомі.

Forbes Україна перекладає рейтинг «100 найбагатших поляків» від Forbes Polska

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

Як правило, найзаможніші бізнесмени не виступають публічно і про них взагалі мало що відомо. Еліта польського підприємництва стає все більш анонімною.

Якщо подивитися на цьогорічний список, приблизно третина підприємців, які до нього потрапили, взагалі не виступали публічно протягом останніх 10 років. Між тим 10 років тому пропорції були зовсім протилежними: три чверті найбагатших поляків регулярно давали інтерв’ю та були героями статей Forbes. Що це означає?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні