LG трансформує підхід до інженерних мереж з новими мультизональними VRF-системами
Категория
Партнерский материал
Дата

LG трансформує підхід до інженерних мереж з новими мультизональними VRF-системами

2 хв читання

Система підтримки клімату – один з найбільш складних і витратних розділів проєкту як на стадії капітальних робіт, так і на етапі експлуатації будівлі. Щоб процес будівництва був більш швидким, ефективним і дешевшим, потрібно застосувати нові прогресивні підходи до організації інженерних мереж. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Компанія LG не тільки запропонувала ефективне рішення, а й за рекордний час посіла лідируючі позиції у новій сфері. На зміну класичним проєктам із розрізненими системами опалення, вентиляції та кондиціонування прийшла єдина мультизональна система, яка не тільки забезпечує всі потреби будівлі, а й заощаджує головні ресурси – час і гроші. 

LG MultiV 5 – інноваційна система клімату, що дозволяє підвищити клас енергоефективності будівлі, знижуючи витрати на експлуатацію. MultiV 5 Heat Recovery стала вже п'ятим поколінням мультизональних систем, які LG Electronics сумісно з дистриб’ютором (ВІСЕН УКРАЇНА) пропонують для українських проєктів комерційної та житлової нерухомості. 

LG трансформує підхід до інженерних мереж з новими мультизональними VRF-системами /Фото 1

У стандартному виконанні LG MultiV 5 Heat Recovery забезпечує:

  • холодопостачання до +48°С;
  • опалення до -25°С;
  • гаряче водопостачання в режимі рекуперації;
  • вентиляцію;
  • диспетчеризацію та облік спожитої електроенергії для кожного з орендарів.

Забезпечуючи повну незалежність орендаря, система LG MultiV 5 гарантує комфортний автономний мікроклімат для кожного з них у діапазоні температур від -25°С до +48°С.

Енергоефективність системи LG MultiV 5 підтверджено міжнародними сертифікатами (зокрема Eurovent), а використання її як системи опалення є економічно виправданим у всіх кліматичних зонах України.

LG трансформує підхід до інженерних мереж з новими мультизональними VRF-системами /Фото 2

Високі показники енергоефективності представлених на українському ринку систем є результатом невпинного розвитку та вдосконалення.

Система LG MultiV 5 поєднує такі унікальні запатентовані технології:

1. Dual Sensing Control – можливість одночасного контролю вологості та температури. Технологія дозволяє отримати точніший аналіз наявних і прихованих теплонадходжень, а також допомагає запобігти надмірному охолодженню приміщень, що в результаті не тільки забезпечує комфортний мікроклімат, а й заощаджує електроенергію.

2. Інверторний компрессор нового покоління, який відрізняється максимальною ефективністю та довговічністю. Завдяки технології Vapor Injection, яка забезпечує двоступеневий стиск, збільшується теплопродуктивність системи, вдосконалений підшипник з матеріалу PEEK (що досі використовувався лише в авіабудуванні) відрізняється збільшеним діапазоном роботи і довговічністю, а відсутність втрат продуктивності під час повернення мастила в систему забезпечує технологія HiPOR™. Також на сторожі довговічності роботи компресора стоїть технологія Smart Oil Management, яка визначає рівень мастила в реальному часі.

3. Збільшена продуктивність окремих модулів. У новій системі MultiV 5 кромки лопатей робочого колеса вентилятора імітують плавники горбатого кита. Нова рифлена поверхня лопатей дозволила зменшити рівень шуму та перепади тисків. Спеціальний профіль збільшує потужність потоку повітря за рахунок зменшення турбулентності. Підвищити енергоефективність і стабілізувати потік повітря допомагає збільшений діаметр дифузора.

4. Теплообмінник з покриттям LG Ocean Black Fin. Розроблений спеціально для експлуатації в найсуворіших умовах, має двошарове двостороннє покриття з тонкою гідрофільною плівкою. Це забезпечує неперевершену корозійну стійкість і зниження витрат на технічне обслуговування.

Компанія LG займається виробництвом кліматичного обладнання з 1968 року, постійно інвестуючи в нові розробки та розширюючи лінійку обладнання. За півстоліття компанія перетворилася на технологічного лідера галузі, розробила широкий спектр високотехнологічних рішень для різних типів будівель, а також навчилася глибше розуміти потреби своїх клієнтів.

Будь-яке технологічне обладнання потребує кваліфікованого проєктування, монтажу та експлуатації. Щоб забезпечити належну підтримку своїх клієнтів, LG відкрила 80 навчальних центрів по всьому світу. 

Один з таких центрів – Академія кондиціювання LG вже понад 10 років функціонує в Києві (вул. Новокостянтинівська, 2а, БЦ «НВ»).

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине