Фото надані компанією Inzhur
Категория
Партнерский материал
Дата

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur

1 хв читання

Фото надані компанією Inzhur

Inzhur дає інвесторам можливість стати співвласниками вже побудованих прибуткових і професійно керованих об’єктів нерухомості та щомісячно отримувати відсоток від довгострокової оренди у вигляді дивідендів.

Сервіс став першим українським REIT (Real Estate Investment Trust), що вже десятки років є звичною практикою на ринках США та Європи. Він відкриває для інвесторів ринок великих комерційних об’єктів, які раніше були недоступні через високу вартість. 

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Тепер кожен українець зможе стати співвласником високоякісної нерухомості, що здана в довгострокову оренду топовим українським та міжнародним компаніям, і отримувати по-справжньому пасивний дохід.

Inzhur вже відібрав для інвестування низку об’єктів нерухомості, які здані в оренду на 10–25 років національній мережі супермаркетів «Сільпо» та міжнародній мережі ресторанів «МакДональдз».

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 1

Фото надані компанією Inzhur

Засновником та інвестором Inzhur є Андрій Журжій, голова наглядової ради Інвестиційного фонду ZHURZHII VENTURES. Фонд володіє девелоперською компанією Smile Development (яка збудувала та продала інвесторам понад 30 супермаркетів «Сільпо»/«Фора» та ЖК «Оптимісто») та компанією з управління активами ІНВЕСТИЦІЙНІ ПАРТНЕРИ (керує активами інвесторів більше ніж на 43 млрд грн в Україні та Європейському союзі).

«Понад 10 років ми працюємо з інвестиціями та нерухомістю: будуємо, керуємо, продаємо великим приватним інвесторам чи компаніям. Ми досконало вивчили міжнародний досвід, маємо юридичну, будівельну й управлінську експертизу. Це дозволило нам створити для українців сервіс, з яким кожен може інвестувати не лише у квартири, а й у високоліквідні комерційні об’єкти нерухомості, та щомісячно отримувати дивіденди від здачі в довгострокову оренду. 

Весь клопіт з відбору та обслуговування нерухомості, взаємодії з орендарями, ремонтом, страхуванням та сплатою податків ми беремо на себе, а інвестор отримує офіційний дохід на свій рахунок і бере участь у прирості вартості нерухомості», – поділився засновник Андрій Журжій.

Для інвестування вже доступний супермаркет у селищі Лісники в передмісті Києва:

  • орендар – національна мережа супермаркетів «Сільпо»;
  • прогнозована дохідність – 10,06% річних у доларах США;
  • договір оренди – 10 років;
  • мінімальна інвестиція – 5364 USD;
  • виплата доходу від оренди – щомісячно;
  • об’єкт застраховано.

Цієї весни поруч із супермаркетом «Сільпо» відкриється та стане доступним для інвестування ресторан «МакДональдз», у якому зараз триває ремонт. Всього за кілька днів лютого фонду вдалось отримали свій перший $1 000 000 інвестицій у 593 кв. м будівлі, що здається в оренду «Сільпо» в Лісниках.

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 2

Фото надані компанією Inzhur

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 3

Фото надані компанією Inzhur

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Загалом протягом 2022 року Inzhur планує викупити разом з інвесторами ще близько 10 об’єктів нерухомості, де орендарями є «МакДональдз» або «Сільпо», а також розширити співпрацю з іншими топовими українськими та міжнародними орендарями.

Відео надане компанією Inzhur

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине