Фото надані компанією Inzhur
Категория
Партнерский материал
Дата

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur

Фото надані компанією Inzhur

Inzhur дає інвесторам можливість стати співвласниками вже побудованих прибуткових і професійно керованих об’єктів нерухомості та щомісячно отримувати відсоток від довгострокової оренди у вигляді дивідендів.

Сервіс став першим українським REIT (Real Estate Investment Trust), що вже десятки років є звичною практикою на ринках США та Європи. Він відкриває для інвесторів ринок великих комерційних об’єктів, які раніше були недоступні через високу вартість. 

Список крупнейших экспортеров, год войны Зеленского, приключения Баффета в Украине, реанимация бизнеса Rozetka и еще два десятка эксклюзивных материалов. Forbes Украина выпустила новый номер журнала. Купить его с бесплатной доставкой можно по этой ссылке.

Тепер кожен українець зможе стати співвласником високоякісної нерухомості, що здана в довгострокову оренду топовим українським та міжнародним компаніям, і отримувати по-справжньому пасивний дохід.

Inzhur вже відібрав для інвестування низку об’єктів нерухомості, які здані в оренду на 10–25 років національній мережі супермаркетів «Сільпо» та міжнародній мережі ресторанів «МакДональдз».

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 1

Фото надані компанією Inzhur

Засновником та інвестором Inzhur є Андрій Журжій, голова наглядової ради Інвестиційного фонду ZHURZHII VENTURES. Фонд володіє девелоперською компанією Smile Development (яка збудувала та продала інвесторам понад 30 супермаркетів «Сільпо»/«Фора» та ЖК «Оптимісто») та компанією з управління активами ІНВЕСТИЦІЙНІ ПАРТНЕРИ (керує активами інвесторів більше ніж на 43 млрд грн в Україні та Європейському союзі).

«Понад 10 років ми працюємо з інвестиціями та нерухомістю: будуємо, керуємо, продаємо великим приватним інвесторам чи компаніям. Ми досконало вивчили міжнародний досвід, маємо юридичну, будівельну й управлінську експертизу. Це дозволило нам створити для українців сервіс, з яким кожен може інвестувати не лише у квартири, а й у високоліквідні комерційні об’єкти нерухомості, та щомісячно отримувати дивіденди від здачі в довгострокову оренду. 

Весь клопіт з відбору та обслуговування нерухомості, взаємодії з орендарями, ремонтом, страхуванням та сплатою податків ми беремо на себе, а інвестор отримує офіційний дохід на свій рахунок і бере участь у прирості вартості нерухомості», – поділився засновник Андрій Журжій.

Для інвестування вже доступний супермаркет у селищі Лісники в передмісті Києва:

  • орендар – національна мережа супермаркетів «Сільпо»;
  • прогнозована дохідність – 10,06% річних у доларах США;
  • договір оренди – 10 років;
  • мінімальна інвестиція – 5364 USD;
  • виплата доходу від оренди – щомісячно;
  • об’єкт застраховано.

Цієї весни поруч із супермаркетом «Сільпо» відкриється та стане доступним для інвестування ресторан «МакДональдз», у якому зараз триває ремонт. Всього за кілька днів лютого фонду вдалось отримали свій перший $1 000 000 інвестицій у 593 кв. м будівлі, що здається в оренду «Сільпо» в Лісниках.

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 2

Фото надані компанією Inzhur

В Україні з’явився перший сервіс для спільного придбання об’єктів нерухомості – Inzhur /Фото 3

Фото надані компанією Inzhur

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Загалом протягом 2022 року Inzhur планує викупити разом з інвесторами ще близько 10 об’єктів нерухомості, де орендарями є «МакДональдз» або «Сільпо», а також розширити співпрацю з іншими топовими українськими та міжнародними орендарями.

Відео надане компанією Inzhur

Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине