Як «Байєр» підтримує Україну: €14 млн допомоги у сферах охорони здоров’я та агросектору
Категория
BrandVoice
Дата

Як «Байєр» підтримує Україну: €14 млн допомоги у сферах охорони здоров’я та агросектору

З перших днів вторгнення компанія «Байєр» підтримує країну та допомагає у двох важливих напрямах, на яких спеціалізується: охороні здоров’я та сільському господарстві. 

Вже у лютому та березні компанія виділила €3 млн у фонд підтримки, а працівники з усього світу зібрали понад €1 млн благодійних внесків.

Підтримка сфери охорони здоров’я 

Як фармацевтична компанія «Байєр» в першу чергу надала благодійну допомогу населенню ліками та медичним обладнанням. Зокрема, «Байєр» виділила Товариству Червоного Хреста України кошти для закупівлі 6 авто швидкої допомоги та 44 портативних дефібриляторів, а також підтримала низку благодійних організацій, що надавали допомогу постраждалим від війни.

Також компанія передала низку лікарських препаратів (протизапальні, серцево-судинні, антигістамінні, онкологічні, діагностичні препарати) та понад 164 000 упаковок вітамінів Міністерству охорони здоров’я та кільком медичним установам України.

А з вересня компанія безплатно надаватиме пацієнтам медзакладів життєво необхідний лікарський засіб власного виробництва для лікування серцево-судинних захворювань протягом року – на суму орієнтовно €3,4 млн.

Як «Байєр» підтримує Україну: €14 млн допомоги у сферах охорони здоров’я та агросектору /Фото 1

Розмінування територій та допомога з посівною

Забруднення ґрунту та його непридатність унаслідок обстрілів чи мінування – велика проблема для агросектору. Тому нещодавно компанія виділила €825 000 на придбання великої машини розмінування для очищення території України від мін та боєприпасів, що не розірвалися. Обладнання закупить швейцарська організація Fondation Suisse de Déminage.

Для посівної кампанії понад 1250 дрібних фермерських господарств отримали від «Байєр» близько 26 000 мішків насіння кукурудзи, а понад 500 фермерських господарств – дві тисячі мішків насіння ріпаку. Постачання насіння дозволило фермерам засіяти понад 30 000 га полів. 

Олівер Гірліхс

Олівер Гірліхс

Генеральний директор «Байєр» в Україні

Оскільки «Байєр» є важливим елементом системи медичної та продовольчої безпеки України, ми взагалі не зупиняли роботу. Звісно, ми були змушені адаптуватися до загроз та швидких змін середовища. Однак робота компанії в умовах війни триває завдяки ставленню наших працівників, їхній відданості як країні, так і етичним зобов’язанням компанії.

«Байєр» вірить в Україну та бере на себе зобов’язання щодо довгострокових інвестицій – зокрема, задля відбудови та розвитку сільськогосподарської системи та інфраструктури охорони здоров’я України. Ми також почали інвестувати понад €30 млн в розширення виробництва на нашому насіннєвому заводі. 

Наразі компанія вже надала допомогу на суму понад €14 млн та продовжує свою підтримку. Компанія і надалі працює заради забезпечення медичної та продовольчої безпеки України, задовольняючи потреби нашої країни в цей непростий час.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине