Фото надані Doma Trabotti
Категория
Партнерский материал
Дата

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт

Фото надані Doma Trabotti

Престижна локація, авторська архітектура, апартаменти з морськими краєвидами, двір із ландшафтним дизайном, відкритий басейн і мінігольф – преміальний комплекс Doma Trabotti на Французькому бульварі поєднав усе, що так приваблює в luxury-готелях.

Список крупнейших экспортеров, год войны Зеленского, приключения Баффета в Украине, реанимация бизнеса Rozetka и еще два десятка эксклюзивных материалов. Forbes Украина выпустила новый номер журнала. Купить его с бесплатной доставкой можно по этой ссылке.

Його автори надихалися історією легендарної Одеси і неповторністю місцевої природи: красою морських світанків і розкішшю Ботанічного саду, який видно з вікна.

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 1

Фото надані Doma Trabotti

Над водою пливуть невагомі хмари, берег щомиті омивають хвилі, тонка струна горизонту поділяє ніжну палітру блакиті, а між вами та пляжами – ще одне море розкішних дерев… Це – живі пейзажі, які щодня вітатимуть резидентів Doma Trabotti. Кожен світанок буде незабутнім. А кожен захід сонця – фантастичним.

Атмосфера видатної Одеси

Doma Trabotti має престижну локацію на легендарному Французькому бульварі, де завжди мешкали найзаможніші й відомі одесити. До пляжу звідси – 10 хвилин прогулянки. В розкішних маєтках тут завжди збиралися письменники та митці, композитори й актори, щоб надихнутися морем і творчою атмосферою. В цій частині міста завжди панувало свято: у Ботанічному саду ще двісті років тому проходили найгучніші бали, а неподалік вироблялось славетне ігристе.

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 2

Фото надані Doma Trabotti

Святкувати життя легко, якщо живеш на Французькому бульварі.

Водночас цей район – один із кращих з точки зору міської інфраструктури. Всіх, хто веде активний спосіб життя, порадує крокова доступність Траси здоровʼя. А дорога до серця міста і вулиці Дерибасівської займає лічені хвилини автівкою. 

Проєкт з повагою до історії великого міста

Назву комплексу присвячено видатним братам – Альфреду та Олександру Тработті. Вони мали репутацію шанованих підприємців міста. Зокрема, Альфред був особистим почесним громадянином і директором Одеського Облікового банку. Завод родини Тработті працював в Одесі з 1868 року і виробляв легендарну червону цеглу. Саме з неї зводили свої будинки найвідоміші одесити. Дача сім’ї Тработті також була розташована тут.

Зважаючи на яскравий історичний бекграунд місцевості, сучасні Doma Trabotti будуються з повагою до культурного спадку міста. Традиційна Одеса тут зустрічається і гармонійно поєднується із прогресивним світом.

Архітектурний шедевр

Мальовничий краєвид відкривається з більшості апартаментів Doma Trabottі. І це не лише переваги природного ландшафту. Архітектори подбали про те, щоб забудова була не щільною, а «перфорованою», завдяки чому між будинками є просвіти, крізь які відкривається курортний краєвид. Насолоджуватися панорамами можна буде навіть із тих секцій, що знаходяться на другій лінії.

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 3

Фото надані Doma Trabotti

Будувати в Одесі – значить шанувати її історію, насамперед – архітектурну.

Doma Trabotti презентує в Одесі справжні «перлини» преміуму: продумана до дрібниць інфраструктура, досконале багатофункціональне наповнення простору, концептуальні двори. 

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 4

Фото надані Doma Trabotti

Затишок резидентам щоденно даруватиме ландшафтний дизайн, власні зелені «острови» у дворі, а також зимовий сад з виходом до дизайнерського лобі. 

Пішохідний простір всередині кварталів відокремлено від автомобільних проїздів. А до апартаментів можна буде зручно піднятися ліфтом прямо з підземного паркінгу.

Внутрішній двір – це майже оранжерея просто неба з ідеальним зонуванням, лавицями та затишними альтанками, місцями для відпочинку, водними акцентами. Мальовничу композицію довершує сучасне освітлення.

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 5

Фото надані Doma Trabotti

Від головної площі буде сформована вулиця з ресторанами та магазинами. Основна частина закладів розміститься на перших поверхах корпусів, куди мешканці зможуть спуститися за лічені хвилини, зокрема до кав’ярні та квіткової лавки. Вишуканими сніданками та вечерями завжди можна буде насолодитися за крок від апартаментів. 

У Doma Trabotti турботливо продумана і дитяча інфраструктура з ігровими зонами та плескальними басейнами. У планах також є відкриття дитячого садочку.

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 6

Фото надані Doma Trabotti

Над створенням проєкту працювала одна з кращих архітектурних компаній країни – Archimatika. 

Девелоперами виступають компанії Citex Development і Perfect Group.

Пʼятизіркові зручності власного дому

Резиденти Doma Trabotti відчуватимуть таку ж турботу, як у кращому пʼятизірковому готелі, але цього разу мова йтиме про їхній власний дім. Преміальні сервіси стануть для мешканців окремим задоволенням: затишна бібліотека – ідеальне місце для відпочинку з келихом вина, dinner room – зала з відкритою кухнею, куди можна запросити зіркового шефа, beauty room, де надасть послуги косметолог або візажист. І навіть камерний кінотеатр – для повного релаксу і занурення у сюжет. 

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 7

Фото надані Doma Trabotti

Роль «морської резиденції» у сучасному світі

Останні роки привнесли нові тенденції у ринок нерухомості біля моря. Спостерігаючи за розвитком попиту на житло в Одесі, можна зробити прогноз, що місцевий ринок нерухомості бере курс на відповідність світовим трендам: ситуація з пандемією позначилася на туристичній активності, що посилило бажання людей мати власне житло у курортному місті, куди можна дістатися за кілька годин, не перетинаючи кордонів. 

Мотиви придбати нерухомість в Одесі різняться – від бажання бачити хвилі з власної тераси до бізнес-інвестицій з метою заробити гроші. Існує і третя причина, коли нерухомість біля моря набуває нового символічного значення для усієї сімʼї. 

Ближче до моря: нерухомість з історією, яка розширює горизонт /Фото 8

Фото надані Doma Trabotti

«Наш проєкт все частіше розглядають у якості сімейного активу і так званого фамільного гнізда. Це люди з певним світоглядом, вони зацікавлені придбати ексклюзивні апартаменти, щоб колись передати найкраще у спадок дітям. Цієї осені ми презентували відеоролик, який чудово розкриває цінності Doma Trabotti. Важливий акцент у ньому зроблено саме на теплих родинних стосунках і взаємодії поколінь. «Початок нової історії» – це тема, яка здатна об’єднати людей різного віку. Бо найважливіші речі у житті – турбота, затишок, підтримка, душевне тепло – є для всіх однаково важливими», – розповідає CMO Citex Development Анжеліка Саакян.

Запрошуємо до приємного перегляду!

Фото надані Doma Trabotti

Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине