Фото: Артем Галкін
Категория
Партнерский материал
Дата

Intergal City: як відбувається створення житлового комплексу майбутнього?

Фото: Артем Галкін

INTERGAL CITY – житловий комплекс преміумкласу в серці Києва. Ми піднялися на найвищу точку космічних веж, щоб побачити панораму, яка відкриватиметься для жителів, і розглянути всі деталі проєкту.

Forbes Ukraine выпустил новый номер журнала. Приобрести его с бесплатной доставкой можно по этой ссылке. В журнале: первый список лучших работодателей для ветеранов, список перспективных молодых украинцев «30 до 30», 40 компаний, которые вышли на иностранные рынки во время войны, истории Марии Берлинской, Всеволода Кожемяко и почти два десятка текстов.

Intergal City: як відбувається створення житлового комплексу майбутнього? /Фото 1

Фото: Артем Галкін

INTERGAL CITY – приклад новаторського підходу до сучасної архітектури. Комплекс побудований за принципом «місто в місті» – з усією належною для життя інфраструктурою. Він розташований за 10 хвилин від центру, але водночас дає відчуття максимальної приватності.

Intergal City: як відбувається створення житлового комплексу майбутнього? /Фото 2

Фото: Артем Галкін

Найдорожчий лот проєкту INTERGAL CITY – видові пентхауси. З них відкриваються краєвиди на історичний центр Києва – Батьківщину-Мати, зелені схили Дніпра, Києво-Печерську лавру. 

Intergal City: як відбувається створення житлового комплексу майбутнього? /Фото 3

Фото: Артем Галкін

Плавні форми веж і футуристичний дизайн у стилі BioTech зумовили різноманіття планувальних рішень. Завдяки сферичній формі будинків кожна квартира є унікальною.

Девелопер проєкту – компанія «Інтергал-Буд» – використовує найсучасніші енергоощадні матеріали, що відповідають стандартам преміумкласу.

Intergal City: як відбувається створення житлового комплексу майбутнього? /Фото 4

Фото: Артем Галкін

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине