Фото надані Futura Hata
Категория
Партнерский материал
Дата

Як Київ продовжує світову тенденцію преміального девелопменту: проєкт Edeldorf Hills

Фото надані Futura Hata

2021 рік став плідним для Futura Hata. У листопаді 2021-го Edeldorf Hills, преміальний комплекс компанії, переміг у двох номінаціях міжнародної премії International Property Awards – Residential High Rise Development та Apartment/Condominium. Другу перемогу було здобуто за інтерʼєри пентхаусів, створених міланською студією Lazzarotti Associati.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Перемога Futura Hata стала індикатором двох реалій українського девеломпенту. Перша – комплекс Edeldorf Hills показав, а нагорода це підтвердила, здатність Futura Hata створювати конкурентні проєкти класу «люкс». Друга – саме Київ перетворився на центр будівництва преміального класу. У ньому нарівні з іншими світовими центрами зʼявляються привабливі для інвесторів преміальної нерухомості обʼєкти, такі як Edeldorf Hills.

Вважається, що перші преміальні комплекси зʼявилися у Нью-Йорку. Їхня концентрація припадає на Пʼяту Авеню, де розташовані знаменита Миля Мільйонерів та легендарний Центральний парк – символи вдалих довгострокових інвестицій та розкішного способу життя. «Жити на Пʼятій Авеню» – маркер, якого достатньо для визначення високого статусу та амбіцій тамтешніх мешканців. Подібність до Печерська, локації Edeldorf Hills, очевидна – поруч із київським комплексом розкинулися Ботанічний та Маріїнський парки, Парк Вічної Слави, Києво-Печерська Лавра. З вікон двох двадцятишестиповерхових веж комплексу буде видно монумент «Батьківщина-Мати» та розкішні дніпровські пейзажі.

Як Київ продовжує світову тенденцію преміального девелопменту: проєкт Edeldorf Hills /Фото 1

Фото надані Futura Hata

Весною цього року Futura Hata завершить будівництво Edeldorf Hills, де кожен елемент розроблений індивідуально. Кожен – включно з крафтовою плиткою заввишки 2,2 метра бірюзово-зеленого кольору з ефектом окисленої міді. Завдяки зеленому керамограніту вежі розчиняються серед зелені печерських парків. Ближче до верху починають домінувати скляні поверхні вікон – вежі зіллються з київським небом.

Дизайн-студія Yodezeen розробила індивідуальні інтерʼєри дитячих кімнат, спортивного залу, холів та лобі з каміном, бібліотекою і роялем, котрі будуть надихати мешканців будинку та їхніх гостей.

Як Київ продовжує світову тенденцію преміального девелопменту: проєкт Edeldorf Hills /Фото 2

Інтер'єри Edeldorf Hills

Як Київ продовжує світову тенденцію преміального девелопменту: проєкт Edeldorf Hills /Фото 3

Інтер'єри Edeldorf Hills

Предыдущий слайд
Следующий слайд

ІнтерʼєрІнтерʼєри-переможці, спроєктовані в пентхаусах Edeldorf Hills, спроєктувала міланська студія Lazzarotti Associati, сфокусована виключно на обʼєктах класу «люкс». Життя на верхівці веж буде оточене розкішшю, створеною компаніями, що знаходяться у топі списку виробників предметів розкоші. Серед них – італійські будинки моди Fendi Casa та Roberto Cavalli Home, німецький виробник преміальної техніки Miele. італійська фабрика Minotti, венеціанський бренд Vetreria Veneta Murano. Бренд Antolini Marmi створить мармурові підлогові та настінні покриття, елементи меблів, декору та сходи.

Преміальний комплекс забезпечить різноманітну інфраструктуру. На нижній терасі заплановані дитячі та спортивні майданчики, інтегровані у парк. У стилобатній частині комплексу розташується водоспад заввишки шість метрів. На верхній терасі зʼявиться басейн, Champagne-бар, простори для барбекю та воркауту, оглядовий майданчик.

Як Київ продовжує світову тенденцію преміального девелопменту: проєкт Edeldorf Hills /Фото 4

Фото надані Futura Hata

Освітлення фасаду, що змінюється залежно від часу доби, сезону та свят, розробив володар міжнародних призів Микола Каблука, дизайнер та СЕО Expolight.

Преміальний клас Edeldorf Hills витримано і у сервісі. Мешканці комплексу отримають обслуговування 360 градусів 24/7 – замовлення квитків на концерт, бронь столика у ресторані, доставка продуктів, виклик таксі, ремонт.

2022 рік ознаменований появою нових всесвітів, включно з Метавсесвітом. Edeldorf Hills продовжить цей напрямок, створивши не просто окремий комфортний і розкішний світ, а цілий Всесвіт, центром якого стануть його мешканці.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине