Информация о ChoiceQR

Залучені інвестиції: $3,5 млн

ChoiceQR
Оцінка: $15–20 млн (2023 рік)

Профайл

Основатели
Володимир Оляніцький та Олексій Ілья
Год основания
2020
Ключевые инвесторы
Reflex Capital, J&T Ventures, Presto Ventures, Seedcamp

Друзі дитинства Володимир Оляніцький та Олексій Ільяш вправно скористалися карантинними обмеженнями через пандемію COVID-19. Щоб працювати, ресторанам потрібні були безконтактні QR-меню, а засновники стартапу якраз розробили недорогий сервіс.

Результат неповних трьох років роботи – пʼятикратне зростання кількості клієнтів. Сервісом ChoiceQR користуються 16 000 закладів в Україні, Чехії, Польщі та Естонії. Виторг за 10 місяців 2023-го – $1,8 млн, це втричі більше, ніж за повний 2022-й.

ChoiceQR уже не лише меню у смартфоні, наразі це заточена під ресторани платформа для створення власних застосунків, сайтів, онлайн-меню із CRM-системою, QR-платежами тощо. Ресторатори можуть обирати пакети для передплати з різними послугами, ціна для України – від $19 до $95 на місяць.

У 2023-му засновники сфокусувалися на розвитку функціоналу власної доставки й самовиносу. В Україні ChoiceQR інтегрується із Glovo, Uklon та іншими службами, за кордоном – з локальними гравцями. Оляніцький покладає великі надії на сервіси для доставки та географічну експансію.

Ціль на 2024-й – подвоїти доходи та запуститися на кількох нових ринках. «Розглядаємо Казахстан, Румунію, Угорщину та Фінляндію», – каже засновник.

Участие в рейтингах
Статьи по теме