Информация о Instock

Залучені інвестиції: $7,8 млн

Instock
Оцінка: $20 млн (2023 рік)

Профайл

Год основания
2020
Основатели
Єгор Анчишкін, Віктор Сметанюк, Михайло Сметанюк, Андрій Швидкий, Віра Тарбаєва
Ключевые инвесторы
One Way Ventures, Lux Capital, Commerce VC, Amazon

Створений у розпал пандемії коронавірусу Instock – третій стартап технопідприємця Єгора Анчишкіна. На початку 2010-х він продав Viewdle, свій перший успішний стартап, Google за $35 млн. Після цього створив, масштабував і залучив інвестора в один із перших в Україні сервісів доставки Zakaz.ua.

Анчишкін підтверджує правило Кремнієвої долини: засновники із багатим досвідом – магніт для венчурних капіталістів. Instock, який майже три роки розвивався непублічно, без клієнтів і виторгу, отримав $4,6 млн інвестицій за три раунди. Стартап оцінюють у $20 млн.

Над проєктом працює команда з трьох десятків фахівців, близько половини базується у Києві та Рівному, решта – у Словаччині й США. Стартап працює в ніші робототехніки як послуга (RaaS): робить модульні системи зі стелажів, роботів та софт, що керує технікою, для операторів великих складів у Європі та США.

«Підприємництво – це можливість позитивно вплинути на нашу цивілізацію, просунути її вперед», – казав Анчишкін в інтерв’ю Forbes. Наприкінці 2023-го стартап підняв $3,2 млн від «венчурного крила» Amazon. «Є перший підписаний клієнт, працюємо над тим, щоб запуститись із ним у січні 2024-го», – каже засновник.

Участие в рейтингах