Єгор Анчишкін /з особистого архіву
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Найдосвідченіший початківець України. Єгор Анчишкін уже створив два успішних стартапи, проте поки що не заробив мільярд ані собі, ані інвесторам. Чи буде вдалою третя спроба

6 хв читання

Єгор Анчишкін поставив виробництво стартапів на потік. Який із них змінить світ? Фото з особистого архіву

Серійний підприємець Єгор Анчишкін продав свій перший успішний стартап Google за $30–45 млн. Створив, масштабував і залучив інвестора в перший сервіс доставки в Україні Zakaz.ua. Що далі? Стартап для автоматизації складів в Америці, який вже оцінюють в $20 млн. Чи вийде у Анчишкіна побудувати з третьої спроби мільярдну компанію

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Новий номер журналу Forbes Україна

Новий номер журналу Forbes Україна

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: список 250 малих і середніх компаній, лідерство генерала Залужного, падіння мільярдера Жеваго, детальна історія Dnipro-M та загалом майже два десятки текстів.

У травні 2023-го український серійний підприємець Єгор Анчишкін, 42, після тривалої перерви знову з’явився у заголовках ділових ЗМІ. Підприємець розповів, що протягом трьох років розвиває у США стартап Instock, який уже залучив $4,6 млн інвестицій, останній раунд – $3 млн наприкінці минулого року.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні