Информация о Александр и Сергей Пилипенко

«Ковальська», Недвижимость

Александр и Сергей Пилипенко /Александр Чекменев
$150 млн (данные 2021 года)
75 место
100 богатейших украинцев 2021

Профайл

Место рождения
село Карапыши, Киевская область / Киев

Рейтинг найбагатших воєнного часу

У перші місяці російської навали найбільший в Україні виробник бетону і будматеріалів сконцентрувався на допомозі ЗСУ і теробороні. «Ковальська» передала армії 11 000 залізобетонних блоків, 1040 протитанкових їжаків та більш як 5300 т піску й щебеню. Основний ринок «Ковальської» – виробництва бетону – впав більш ніж на 70%. Обсяги виробництва будівельної групи впали на 80%, розповідав Пилипенко-молодший в інтервʼю ЕП. Компанія скоротила 60% персоналу і станом на листопад у ній налічується близько 1500 співробітників. Починаючи з червня девелоперський напрям групи продає в середньому п’ять квартир на місяць. 

Тренд: «Динаміка продажів не зростає. Допоки люди не будуть упевнені в безпеці, вони не інвестуватимуть кошти у фундамент» (Сергій Пилипенко, ЕП).

100 богатейших украинцев 2021

Событие года: Группа «Ковальська» инвестирует более $100 млн в офисную застройку. Компания начала строить два бизнес-центра в инновационном парке Unit.City Василия Хмельницкого, а также комплекс из семи зданий на улице Жилянской в Киеве. Проект Nuvo площадью 88 000 кв. м реализуется вместе с девелоперской компанией KDD Ukraine.

Цитата: «Решили, что хотим делать проекты с дополнительной ценностью для потребителя. Закладываем в них интересные архитектурные и экорешения, наполняем внутренней инфраструктурой» (Александр Пилипенко).

Рядом в рейтинге «100 богатейших украинцев 2021»
Участие в рейтингах
Статьи по теме